Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, az egyik barátnőm legjobb barátja, és nagyon tetszik. A bökkenő, hogy tudom, hogy neki más lány tetszik/tetszett, aki szintén egy barátnőm. A srác tudja hogy tetszik nekem, de még így is majdnem mindennap áthív magához, és mindig keres, mindennap ír nekem, tud minden lépésemről, és én is tudom mindig hogy éppen mit csinál vagy hogy épp hol van. Próbáltam egyszer megszakítani vele a kapcsolatot, de nem jött össze, utánna is keresett, találkozni akart, és azt mondta a közös barátunknak, hogy nagyon rosszul érezte magát, folyton rám gondolt és velem álmodott amikor nem beszéltünk, pedig ez csak 2 nap volt. Azóta is folyton beszélünk, mindig megyek hozzá, és ő mindig azt szeretné, hogy simogassam és masszírozzam mikor ott vagyok. Érzelmileg biztos nagyon kötődik hozzám, mert ha ott vagyok képesek vagyunk órákig beszélgetni miközbe simogatom. Tegnap azonban azzal a barátnőmmel voltam, aki tetszik neki, és összefutottunk vele, és rögtön odament a csajhoz, mintha én nem is léteznék, és másképp is nézett rá, mint rám, látszott rajta, hogy még ő tetszik neki. Ma is találkoztunk, és szokásosan beszélgettünk, filmeztünk és kérte a szokásos simijét. A kérdés pedig az lenne, hogy ti mit csinálnátok a helyemben? (bocsi, hogy hosszúra sikerült)

2014. jún. 8. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
kromplit egyél népiesen kolompárt
2014. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írd le izgibben, mert az első mondat után ráuntam :/
2014. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zoé970 ***** válasza:
Szerintem amolyan barátfélék vagytok.Nem hiszem,hogy szeretne tőled valamit,ha másba szerelmes.Vagy be akar etetni,hogy téged is szeret,vagy "pót lány" vagy neki.
2014. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!