Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! (Fiúk) Miért is olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (Fiúk) Miért is olyan nagy baj, hogy sznob vagyok?

Figyelt kérdés
Miért ekkora nagy ügy eggy romantikus vacsoránál,vagy hasonlónál,hogy sznob vagyok?Ti nem randiznátok szonb sráccal?Miért nem? Mi olyan rémisztő benne?:D:) eggy húsz éves Budapesti(II.ker)-i srác:) a válaszokat előre is köszönöm,Szép estét Mindenkinek:)

2014. jún. 9. 00:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
Részleteket...
2014. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy nem tudom, nekem mindig is jobban bejöttek a csóró figurák, akik fel tudják magukat találni minden helyzetben. Meg a sznobság gyakran flegmasággal, orrfennhordással jár, azt meg nem szeretem.
2014. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
82%

Már ez a stílus ahogy kiírod a kérdést is irritál, nem hogy személyesen mennyire fárasztó lehetsz :D

Én se panelban lakok (sőt!) de mégis szerintem normális stílusban tudok írni és nem látszódik rajtam, hogy ennyire sznob lennék.

2014. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
90%

Nem az a gond, hogy pénzes vagy. A gond az, hogy az ilyen emberek viselkedéséről lassan lerí, hogy egy "más világban él". A beszéde, a gondolkodásmódja, a hozzáállása dolgokhoz. Biztos van kivétel, de nem véletlenül létezik a "hülye sznob" jelző.

Gyakran lenézőek is az egyszerű "pórnéppel" szemben.

2014. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 Mr. Truth ***** válasza:
81%

azért mert hivalkodsz azzal a vagyonnal amiért nem te dolgoztál meg és buta is vagy... kicsit olvass utána a jelenlegi magyarországi megélhetésről és akkor elvileg megérted mi a gond...

De azért segitek mert bevallom nem bizom a képességeidben (mivel ezt nem lehet megvenni)

Szóval: Amig a jelenleg MO-n élő emberek 80% a hó végén már gondolkodik hogy mit egyen addig te hivalkodsz a fent emlitett jogtalan vagyonoddal (mivel nem te szerezted) és ez már taszitó...

Amikor tudják, mert látják rajtad, hogy nem azért veszed meg a cuccot mert kell hanem mert drága és rosz hogy ők ezt nem tehetik meg... Nem irigyelnek ne értsd félre... csak egyszerüen frusztráló a tudat, hogy amig mások 8-10-12 órát güriznek azért a kis zsebpénzért amit ma fizetésnek csúfolnak addig te kis taknyosként vered más pénzét mert nem tudod kezelni ergó a veled való kapcsolat is instabil mert mikor elapad a pénzpatak akkor ott lesxzel te egy jelentéktelen kis senki, mert csak a pénz adott neked rangot... Senki leszel és a pénzzel se tudsz bánni ez meg rvidtávon kiábrándit belőled mindenkit.

2014. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
100%

"Miért olyan nagy baj, hogy két fülem van?"


Elég általános a kérdésed. Bár én férfi vagyok, szerintem jól hangzik, amikor valakinek nagy a szókincse és olvasott, általában ezt szokták összekeverni a sznobsággal, lehet hogy erre gondolsz, de lehet hogy arra, hogy csak Apple terméket vásárolsz és csak porcelánból teázol, ennyiből nem jöhetünk rá, hogy van-e a viselkedéseddel probléma.

2014. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:

Attól függ ha a sznobság azt jelenti, hogy van pénzed és ezt pofábadörgölő módon érezteted a csajjal (luxusvacsora első randin stb) akkor én pl két dolgot állaptanék meg rólad.

1. A pénzeddel akarsz lenyűgözni (megvenni) ami már mínusz pont. Plusz ez azt jelenti hogy más értékeid vagy nincsenek de legalábbis nem tartod azokat annyira fontosnak mint a pénzed.

2. a nagyon gazdag fiatalok főleg akiknek ez az ölébe hullott sokszor nem ismerik mi az megdolgozni valamiért. Hiszen sohasem kellett nekik semmiért. És ez a mentalitás sokszor kiterjed egy kapcsolatra is.

2014. jún. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
90%
Tanulj meg helyesen írni azután már nyugodtan lehetsz sznob, mert ritka képesség.
2014. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
92%

Most láttam meg a kommenteket. Nem sznob vagy, hanem egy idióta.


Mindig is lenéztem az olyan embereket, akik a náluknál szegényebbeknek a pénzükkel próbálnak imponálni.

2014. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:
Ígyigaz,köszönöm szépen a válaszaitokat,elismerem igazatok van,valóban nem én dolgoztam meg a házamért,aútómért,és a randikon mindíg Tommy Hilfiger-vagy Boss-os öltönybe jelenek meg,Bmw vel..talán ez lehet,mindenesetre sokat segítettetek,és ezt értékelem,az is igaz,eggy picit lenéző és nagyképű is vagyok néha..
2014. jún. 9. 00:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!