Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ez zavarna benneteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez zavarna benneteket?

Figyelt kérdés

Szóval, nem olyan régen volt alakulóban egy kapcsolatom, de sajnos nagyon csúnya véget ért... Azonban nem az a lényeg.

Eljutottunk odáig a lánnyal - mivel ágyból néztünk filmet - hogy sokáig összebújva csókolóztunk, és mivel ez nekem az első lánnyal való "érintkezésem" volt, nagyon felizgultam és jött előváladék. Nagyon ciki ? 20 éves vagyok, tudom hogy ez hülye kérdés de valahogy sosem akart összejönni nekem semmi nők terén...


2014. jún. 8. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy a budiba jött egy kis kaki a seggedből és az gáz-e...
2014. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lol
2014. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Talán rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Átfogalmazom. Tehát hogy nem "ciki" e hogy csak szimpla csókolózástól volt ilyen.
2014. jún. 8. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy szimpla társalgástól is jön ha olyan a téma. Szóval nem ciki lol...
2014. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy természetes dolog :)
2014. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de ennek miért is kellene zavarnia egy normális, érett felnőtt nőt? Én örülök neki, ha csókolózunk és ilyen izgalmi állapotot váltok ki a partneremből. Nekem ez jóleső érzés, mert tudom, hogy vonzónak talál. Ne szégyeld, mert nincs mit.
2014. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából nőtől nem hallottam negatív véleményt. De férfiak mondták már hogy ennyitől nem kéne... Nem mintha a férfiak véleménye érdekelne jobban, csak gondoltam megkérdezem. Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 8. 19:25
 8/10 anonim válasza:
Hallod, mikor szűz voltam, és az első barátnőm bugyiba az ölembe ült, megnéztem a boxerem, és ilyen 5 centi átmérőjű foltot hagytam rajta :D Örülj neki, ez így természetes. Még néha most is van olyan, hogy egy szenvedélyes csók felizgat. Pedig nem most voltam már én se szűz.
2014. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A lányoknak meg ilyentől nedves lesz a bugyijuk. Téged ez zavarna-e?
2014. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Örülnèk neki nagyon ha egy lány "miattam" nedvesedne. Koszike a kommenteket :)
2014. jún. 9. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!