Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szánalmas az a lány miután a fiúja szakított vele olyan idézeteket rak ki hogy mennyire hiányzik neki meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
De. Ennek a lanynak szerintem tele voltak a facebookjai olyan kepekkel amiken egymast csokolgatjak, most pedig le kell oket szednie. Ez is szanalmas szerintem.
2014. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem! Egyszerűen csak szerelmes! Ne lűgy bunkó és lenéző, mert még Te is járhatsz így!


22/F

2014. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Légy*
2014. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát jó de ha szomorú is vagyok egy szakítás miatt akkor sem mutatnám ki senki előtt. Pláne nem a facebookon alázom meg magam.
2014. jún. 9. 12:09
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

Te nem, de ő igen! Vagy esetleg nem voltál még annyira szerelmes, mint most ő! Sosem tudhatod! Amúgy meg lehet, hogy így akar üzenni a fiúnak!


22/F

2014. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
nem.én sírtam is már nemegyszer csak fészbukon.hanem a metron ,buszon is. ami fáj az fáj és másra nemtudsz gondolni akkor.
2014. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Biztos így akar üzenni a fiúnak hogy menjen vissza hozzá. De szerintem így is úgy is szánalmas.
2014. jún. 9. 12:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Gondold, ahogy akarod! Én pedig kívánom, hogy SOHA ne juss oda, ahova most ő, mert akkor nemcsak Facebookra fogsz posztolgatni, az biztos!


22/F

2014. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem már az elég szánalmas, ha valaki idézeteket írkál a f_szbúkra. Elfajult, szar világot élünk.
2014. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ milyen rendszerességgel írogatja ki az idézeteket. Van olyan ismerősöm, aki 20 éves létére 5 percenként kirakott egy-egy önsajnáló, depressziós idézetet a szakítása után. Ez tényleg szánalmasnak nevezhető, hiszen gyakorlatilag "rákényszerítette" az ismerőseit, hogy az ő nyomorán csámcsogjanak.


Aki azonban -érthető módon- nagyon maga alatt van a friss szakítás miatt, szerintem nyugodtan kitehet 1-2 idézetet arról, hogy mennyire hiányzik neki a volt párja. Miért lenne ez szánalmas? Amikor jól érzed magad és ezzel kapcsolatos idézetet raksz ki, az sem nevezhető szánalmasnak. Miért lenne ez másképp szomorúság esetén?

2014. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!