Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van partnere és mióta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van partnere és mióta? Ő számodra az igazi? Mit szeresz benne a leginkább? Kort és nemet irjatok mellé!

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
10 hónapja van barátom.Igen számomra ő az igazi. Amit benne a leginkább szeretek az, hogy tudja mi a célja az életben, figyelmes, illedelmes. Nem egy adonisz kinézetű, de nekem akkor is ő a legszexibb. 29/N.
2010. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

9 hónapja és mindketten úgy gondoljuk, hogy megkaptuk azt akit kértünk az élettől.

Azt szeretem, hogy olyan amilyen hibáival együtt. Ízig-vérig férfi, romantikus, gyengéd, odaadó, az ágyban egy vadállat és ha kell az életét is odaadná értem. És nem utolsósorban fantasztikusan néz ki :))

28/L

2010. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Van,8 hónapja. Komoly kapcsolatnak indult,remélem még sokáig fog tartani,bár nem ő lesz az igazi,az bizonyos,de szeretünk együtt lenni.

Amit imádok benne,hogy bármilyen helyzetben meg tud nevettetni,és ez számomra fontos,hogy vki humoros legyen.

17/L

2010. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

majdnem 3 éve,és mert Ő FÉRFI (nagy betükkel),és én Nő tudok lenni mellette,nem ugy mint az előző pasiknál,akik meg sem közelitették a férfiasság szintjét...minden téren

22/L

2010. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4hónapja, de ilyen bűn rossz kapcsolatban még nem volt részem...szóval nemsoká vége lesz ;)
2010. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
majdnem 2 éve. első szerelem és még mindig odavagyok érte. mindenről tudunk beszélni, bármikor megtud nevettetni, mindig odafigyel rám. van benne valami leírhatatlan magabiztosság. hihetetlenül intelligens és... inkább nem írok kisregényt. : ) most úgy gondolom, ő az igazi, bár ez korai kijelentés. : )
2010. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve van barátom, szinte minden nap együtt vagyunk a kezdetektől fogva. Nem unjuk meg egymást, és nekem még senkivel nem volt ilyen jó,mint vele. Ő volt az első nekem, mert előtte 2-3hetes kapcsolataim voltak, sosem ment senkivel. Eddig úgy érzem,ő az igazi. Szeretem benne,hogy türelmes,toleráns, mindent megtesz értem, és mindent meg tudunk beszélni. Olyan mint én,csak fiúban. És azt is szeretem,hogy másfél év után úgy érzem, mintha már 1000 éve ismerném. Ez ritka. Nem jelentem ki,hogy ő lesz a férjem,meg ilyenek, mert sosem tudni..minden esetre remélem,hogy még nagyon sokáig megmaradunk egymásnak.

21/L

2010. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
17 hónapja vagyunk együtt, 5 hónapja a férjem. 33 évesen találtam meg az igazit.
2010. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

3év 6 hónap 6 napja, és MINDENT szeretek benne!


23/F

2010. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4 éve és 4 hónapja. Nem tudom,hogy az igazi-e, de remélem igen. :)Szeretem, hogy mellette mindig önmagam lehetek, hogy mindig mindenben számíthatok rá és még sorolhatnám órákig...

24/L

2010. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!