Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem kb. 1 hónapja ismerkedni egy sráccal. Eleinte csak ismerkedtünk, barátkoztunk, aztán elcsattant az első csók is. Ő még a csók előtt megmondta, hogy nem egy "barátnős típus" és nem kedveli a komoly kapcsolatokat, ő csak jól akarja érezni magát.

Azóta nem találkoztunk sajnos túl sokszor teljesen más okok miatt, de legutóbb is kerülte a "mi van köztünk" témát, nem is nagyon akarja definiálni, hogy mi van köztünk, mondta, hogy nagyon jól érzi magát velem, a haverjainak is sokat beszél rólam, terveztünk is néhány dolgot a nyárra, csak egyszerűen nem akarja, hogy ez "komoly" legyen... Pedig tényleg nem "csak szex" van a dologban, mert nagyon jókat beszélgetünk, nevetünk, megismerjük a másikat.

Nyilván nem szerelmes belém, és én sem vagyok egyelőre, de tényleg nagyon jó együtt, és ő is ezt mondja folyton. Köszönéskor szájrapuszi meg minden egyéb. A másik baj, hogy eddig 4 találkozóból kettőn nálam voltunk, nem feküdtünk le, de ő nagyon akarta, és persze én is, de leszögeztem, egyelőre nem akarom, várjunk vele. Vajon kialakulhat ebből valami "értelmes" dolog, hagyjam kiforrni a dolgokat? Én inkább a hosszútávú, komolyabb dolgok híve vagyok.

én 21 éves lány vagyok, a srác pedig 20.


2014. jún. 9. 15:57
 1/3 Zoé970 ***** válasza:
Ha ő nem akar komolya kapcsolatot,nem hiszem,hogy változni fog a véleménye.Várhatsz még egy kicsit vele,hátha meggondolja magát,de ne engedd,hogy kihasználjon.Ha jól érzed magad vele maradj vele.
2014. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel még 20 éves, és láthatóan azt a korszakát éli, hogy csajozgatni akar, ne várj tőle semmit. Ha komolyodna is a dolog, 1-2 év után másfelé kacsintgatna.
2014. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ő módszere elég becsületesnek és ésszerűnek tűnik: tisztázni már az elején, hogy ezt akarom, azt nem akarom, ha neked ez nem felel meg, hagyjuk egymást.
2014. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!