Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
hogy megakartátok csókolni de aztán mégse tettétek mert rájöttetek, hogy nem ő az mégse aki kell nektek? szerintetek rosszul érezheti most magát, hogy nem tettem? mert nem volt valami boldog...
2014. jún. 8. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat hamar eljutottatok egy bizonyos szintig es addig kolcsonos volt a vonzalom akkor kicsit ertheto mert nemerti hogy mivan veled.

Irj egy kicsit tobbet hogy mi a baj hatha tudunkbjobban segiteni

2014. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy rosszul esett neki. Velem is volt olyan, hogy vártam azt a bizonyost, de elmaradt. Igaz, a mi történetünk később másképp végződött, én voltam a kezdeményező és azóta is együtt vagyunk. Tényleg írhatnál többet, hátha mi is tudunk segíteni.
2014. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
néztünk egymás szemébe, azután majdnem megcsókoltam, de végül visszahúzódtam, mert aztán úgy éreztem mégse szeretem. azután néztünk egymás szemébe tovább. és miután elfordultam elfordult ő is és szomorú volt.
2014. jún. 8. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!