Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított a párom, és töröltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított a párom, és töröltem Facebookról, hogy könnyebben elfelejtsem őt. Ezt mára nagyon megbántam, szeretném, ha legalább ennyit tudnánk egymásról, és még bizakodom a békülésben is. Nagyon nagy nyomulás újra ismerősnek jelöni őt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 16:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nincs fb-om.
2014. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Van erre más megoldás. Biztos van olyan barátnőd akinek ismerőse, ő is megnézheti neked amire kíváncsi vagy, avagy ha vagytok olyan jóban megadja a jelszavát, megnézed. Vagy ha nála vagy stb.


Más alternatíva az álfacebook, csinálj egyet kb 2 hétig gyűjts sok ismerősöd legyen hiteles a fb, aztán jelöld be, jó esetbe visszajelöl és annyiszor nézed ahányszor akarod.


Szerintem te semmiképp ne jelöld be!!:D

2014. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem is annyira nyomozni szeretnék, mert van összesen 30 ismerőse :D:D, illetve csak nézelődik, de magáról nem oszt meg semmit. Inkább én szeretnék a szeme előtt lenni. :)


De mindenki egyöntetűen azt mondja, hogy ne jelöljem be, akkor próbálom lenyugtatni magam. :D

2014. jún. 9. 17:39
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne alázd már meg magad azzal hogy bejelölöd... hoztál egy döntést, hogy letörlöd. Miért nem tudsz kitartani emellett?


Sokkal könnyebb elfelejteni valakit, ha nem látod napi szinten a dolgait...szakítottatok, már semmi közötök egymáshoz. Zárd le a dolgot. Csak magaddal szúrsz ki ha nem ezt teszed.

2014. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!