Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baj, ha kicsit rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha kicsit rosszul érzem magam, ha a nem túl helyes barátommal vagyok emberek között?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel imádjuk egymást, csodálatos ember. Azonban néha kicsit furán érzem magam, ha vele vagyok sok ember között, mert félek, hogy nagyon megbámulák, amiért csúnyácska. Emiatt pedig én is kényelmetlenül érzem magam kissé. Ezért rossz ember vagyok szerintetek?
2014. jún. 9. 21:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*megbámulják
2014. jún. 9. 21:15
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, rossz ember vagy.
2014. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem kéne így érezned.
2014. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

enyhén

igazán felválallhatnád xarva mások véleményére

2014. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
igen, nézd utána mit jelent a barát szó
2014. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Rossz ember vagy. De a népek téged bámulnak, nem őt, mert te meg egy pattogatottkukorica vagy!
2014. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
az a baj h a másik pontosan érzi ezt... lehet ezt érezni hidd el nekem volt ilyen párom aki szégyelt és belefáradtam otthagytam ujjá nem tudunk születni amit bírsz segíts neki és fogadd el vagy engedd el sajnos mert ezzel neked fogalmas sincs mekkora fájdalmat okozhatsz neki!
2014. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy szakítás lehet, hogy be fog figyelni. Rossz ember vagy igen. Ha neked jó a srác, akkor miért érdekel mások véleménye? Státusszimbólum? Tényleg a szakításon kellene gondolkodni.
2014. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem se azzal foglalkozz ki mit gondol. Lehet, hogy csak bebeszéled magadnak. Fogadd el, szeresd vagy engedd el.
2014. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen rossz ember vagy. Ha csúnyácskának tartod, miért álltál vele össze?
2014. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!