Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a barátommal. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal. Mi nagyon szerettük egymást, de nem szerelemmel. Ezért lett vége. Helyes volt így, ugye?

Figyelt kérdés
2 és fél éve jártunk, de soha nem volt szerelem, de lelki társak voltunk egymásnak. Nagyon jól működött minden, de nem volt szerelem. Úgy érzem, mintha darabokban lenne a szívem, pedig nem vagyok már tinédzser. Iszonyat fáj ez az egész. Az az abszurd, hogy pedig mi tökéletes páros voltunk. Csak nem volt meg a lényeg.
2010. nov. 16. 00:48
 1/10 A kérdező kommentje:
azt mondta, ha befesteném a hajam szőkére, talán belémszeretne, mert nem vagyok szőke, és ő a lelkemet szereti, nem a testemet, mert nem vagyok szőke.
2010. nov. 16. 00:50
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a kommentben leírt dolog semlegesíti a kérdésben foglaltakat. nem volt ez semmiféle lelki társ-dolog, ha csupán a hajszín miatt nem szeretett beléd... ez baromi gyerekesen hangzik.

jobb nektek külön. ne magyarázd be, hogy ez valami csoda volt, minden ez ellen beszél.

2010. nov. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nem vagytok szerelmesek egymasba, csak lelki tarsak vagytok, azt nem baratsagnak hivjak?
2010. nov. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt mondta legyek szőke.
2010. nov. 16. 00:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Így a kérdésből + kommentedből ítélve már nem lehetnél szőkébb... XDDD (bocs ezt nem hagyhattam ki)
2010. nov. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt írod,nem vagy már tinédzser.Hát aranyom, agyilag még az vagy.

Azt írod még,hogy tökéletes pár voltatok,csak nem volt meg a lényeg.Ez ellentmondásba ütközik, azaz mégsem voltatok tökéletes páros...

Ha feltételeket szab,pláne ilyen hülye feltételeket hogy fesd be a hajad szőkére,az már régen rossz..Ilyen barommal akarsz újra összejönni,aki megmondja,hogy mit csinálj??Ha szőke lesz a hajad,akkor majd jobb leszel,változni fogsz?NEM!Ha feltételeket szab,plne ilyet akkor nem szeret igazán..

Ha meg belemész ebbe a fesd be a hajad szőkére,és belédszeretek dologba,akkor nagyon naív vagy...

Hány éves is vagy?12?...........

2010. nov. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem festem be, eszemben sincs.
2010. nov. 16. 01:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szőke voltam mikor összejöttem az exemmel, mi is 2 és fél évig voltunk együtt(soha nem kritizálta a külsőmet) és már lassan 3 éve szinte tesónak érezzük egymást, mert rájöttünk, hogy jobb külön. Nekem a mai napig ő az az ember aki a világon a legközelebb áll hozzám, mert ő a legjobb bátyó a világon:)
2010. nov. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tettétek!
2010. nov. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó döntés volt. Csak megromlott volna a kapcsolatotok, mert egyikőtök beleszeretett volna valakibe.
2010. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!