Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Levelezésből továbblépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levelezésből továbblépni milíen módon lehetséges?

Figyelt kérdés
Levelezek egy lánnyal egy ideje. Az elején megbeszéltük, hogy nem társkeresési szándákkal történik mindez, pusztán barátilag. Sohasem találkoztunk, valamennyire megismertük egymást. Nem estem szerelembe, hiszen ez ilyen módon nem is lehetséges, de nagyon szimpatikus, és úgy gondolom, hogy én is az vagyok neki. Ha megmondanám neki, hogy nagyon kedvelem, és élvezet vele írogatni, azt egy lány mennyire veheti rossz néven? Kedveli a humoromat, ami kölcsönös, jófejnek tűnik. Bedob a barát zónába, hogy jól van fiam, nem vagy bátor, csak ennyi telik tőled, vagy ez hízelgő lehet egy lánynak? Egyikünknek sincs párkapcsolata.
2014. jún. 9. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk, hogy elhívod találkozóra?
2014. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lányok/nők nagyon félnek a személyes találkozástól. A média beléjük nevelte, hogy veszélyes az internet, ezért nagyon gyanakvók, és bizalmatlanok. Azért említsd meg neki, de nagyon ne erőltesd. Az a legjobb, ha úgy kevered a lapokat, hogy ő akarja.
2014. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!