Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy nem is Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy nem is Ő hiányzik, hanem maga az érzés?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy egy nem túl hosszú kapcsolatnak, vagy talán még annak sem nevezhető "valaminek" (nem tudok jobb szót most bocsi) pár napja lett vége.


Normális, teljes értékű párkapcsolatom - tudjátok harmonikus, szerelmes, érzésekkel teli... - nem volt még, pont ezért váltott ki belőlem olyan érzéseket ez az egész, amilyeneket még nem éreztem azelőtt. De ennyi idő alatt lehetetlen hogy beleszerettem volna, vagy legalábbis nem tudom, pont erre irányul a kérdésem.

Lehetséges hogy valakibe 3 hét alatt, mindössze 6 találkozás után (igaz azok elég hosszúak voltak) beleszeretsz?

Nem egy 15 éves vagyok mielőtt valaki ezzel jönne, 21 leszek. De tapasztalati szinten viszont lehet hogy egy 15 éves verne...


2014. máj. 30. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, 3 találkozás elég.
2014. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hm :/ Visszament a volt barátjához, szóval esélytelen a dolog :( Akkor ez remek lesz így...


De közben meg, nem is tudom, olyan megmagyarázhatatlan jó érzés tölt el hogy találok majd egy másik lányt aki viszont majd szeretni fog. Furcsa hogy így nem ismerem ki magam, nem tudom hogy ez mennyire van így másokkal . :(

2014. máj. 30. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy tudod. de akkor biztos jó neked.
2014. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem valami normális választ is kapok :)
2014. máj. 30. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!