Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erezhet irantam? Ugy erzem csak szorakozik velem. Bovebbent lent

Figyelt kérdés

17/f fiu vagyok nem volt meg baratnom

Na szoval van 1 lany 1 honapja elkezdtunk beszelgetni es elegge osszemelegedtunk..volt 1 csok is de annyi, suliban minden szunetben beszelgetunk neha suli utan elmegyunk valahova. Na de most a hetvegen smarolt 1 sraccal 1 buliban, de meg aznap olyanokat irt hogy dejohogy ittvagyok neki meg minden meg intim dolgokrol beszelgettunk.. azt mondja nemjelentett neki semmit de elvezni akarja az eletet es engem nagyon kedvel(mar nemtudom elhiggyem e). Mindig mkerdezte hogy miert nem vsgyok nyomulos( azert mert nemtudom hogykell...) es szerintem megunta hogy nemcsinaltam semmit csak beszelgettunk...

Szerintetek most mivan? Mit tegyek?

En kezdek beleszeretni..denagyon


2014. jún. 9. 22:10
 1/1 Davpro ***** válasza:
Nem tudod hogy kell nyomulni, ne csináld olyan nincs hogy nem tudod max még nem merted eddig, kedvel téged csak az a helyzet hogy ha már ennyire érdeklődik a szexualitás iránt és te nem térsz rá erre nyomatékosabban, akkor lecsapja a kezedről egy idősebb fiú, az hogy smárolt az sokszor egy lánynál sem jelent semmit, főleg buliban attól még téged kedvelhet, szóval vegyél erőt magadon és fejezd ki hogy kívánod szavakkal, tettekkel
2014. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!