Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a fiú csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú csak szórakozik velem? Adnátok nekem tanácsot? Hogy ha nem érdeklem akkor miért keres? L/21

Figyelt kérdés
Múlt hét előtt találkoztam egy fiúval akivel már régebb óta ismerjük egymást. Amikor találkoztunk utána nem is keresett sehogyan sem. Én hívtam telefonon de fel sem vette a telefont. Amúgy ezt már eljátszotta velem egy pár alkalommal. Múlt héten viszont megkeresett telefonon és aznap amikor hívott már találkozni akart velem, de én visszautasítottam. Azt mondta azért nem keresett mert sok dolga volt. Én mondtam neki hogy haragszok rá amiatt hogy nem keresett. Azt mondta hogy találkozzunk ma. Én belementem, de tartok attól hogy újra ezt meg fogja velem csinálni.
2014. máj. 5. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszer rá lehet fogni, hogy sok dolga volt, többször nem. Egyébként szerintem nem lehet valakinek egy héten át olyan sok dolga, hogy még csak egy SMS-t se tudjon írni. Én úgy gondolom, hogy akit érdekelsz, az keres.


23F

2014. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted jobb lenne ha nem találkoznék vele többet?
2014. máj. 5. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mégegyszer megcsinálja ugyanezt hagyd ott a fenébe! Menj el vele és akkor kiderül hogy csak szórakozik veled vagy tényleg egyszeri eset volt!
2014. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így leírva kicsit fura a helyzet. De ha érdekelnéd, akkor valószínű valahogy visszajelzett volna azért. Mint férfi, én ezt gondolom.
2014. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak olyan tanácstalan vagyok. Amikor mondtam hogy haragszom rá, akkor mint ha rögtön megváltozott volna az eddigi hozzáállása.
2014. máj. 5. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy kb. addig változik meg a hozzáállása, míg veled beszél. Szomorú tapasztalat. Nekem az a véleményem, hogy akit tényleg érdekelsz, az nem fog egy hétig levegőnek nézni és nem reagálni akármit teszel. Az pedig, hogy sok dolga volt, nem kifogás, hogy 2 percet ne tudjon rád szakítani, hogy visszahívjon vagy valami.
2014. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!