Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetek egyszerre kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek egyszerre kedves és nem túl nyomulós?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek kb elértem, h a barát zónájában legyek és ez a legrosszabb, mert kedves meg rengeteget beszélek vele és ismerem már eléggé de ő nem akart eddig semmit és most megláttam az esélyt, de tudom róla h nem szereti a nagyon nyomulós kedves dumákat. Meg nem tudom h mennyire jelenthet sokat egy :* vagy egy <3 fb beszélgetésben?

tanácsokat szeretnék kapni, h ne csak elméleti szinten érezzem úgy, h van barátnőm(a mindent elmondunk egymásnak minden nap mit evett, kikkel volt stb) hanem gyakorlatilag is, egyfajta kapcsolatbeli lvl uphoz kellene egy kis segítség.

egyik haverom az ölelést javasolta, h öleljem meg, mondjam neki h hiányzott és válaszoljak a miértre, ami utána jön... ez szerintetek beválna?



2014. jún. 9. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

ha már a barátzónában vagy megszívtad, onnan nem lehet kikerülni, azért kerültél oda mert nem jössz be neki :\

tudom, hogy nem ezt akarod hallani de sajnos ez az igazság

a kérdést meg nem értem, a kedves és a nem túl nyomulós nem üti egymást

2014. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
osztály társak voltunk, most ballagtunk el és a barátzónába kerülés nem hiszem, h annak tudható be h nem jövök be neki... "házi nyúlra nem lövünk" és a barátjával akk szakított és osztálytársak voltunk, de nem voltunk annyira beszélő viszonyba csak az utóbbi 3 hónap hatása az h napi szinten beszélünk
2014. jún. 9. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Állj elé szemtől szembe és mondd meg neki hogy szereted. (jaj bocs én túl egyszerű vagyok ehhez...)

Ha bírja a nyomulós dumát...tanulj be pár nyálas maszlagot és kész.. Simán túllépsz a "barát zónán" /emberek igazán be lehetne már fejezni , hogy :a barát zónából nincs kiút/ DE VAN

2014. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

öhm akkor lehet igazából nem is vagy a barát zónában csak azt hiszed.. attól mert beszélgettek de nem jártok nem azt jelenti, hogy a barát zónában vagy.

Ha ott lennél egyértelműen tudnád.. amikor azt mondod neki, hogy szeretlek és ő azt mondja köszi meg hasonlók...:D

Na az a pokol, onnan nincs kiút és csak papucsok süllyednek idáig :D Nem azt mondom, hogy ne legyen az embernek csaj barátja, de akkor mindkét fél felől csak barátság legyen, ne az hogy az egyik szerelmes a másik meg csak barátként kezeli.

2014. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!