Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egyszerre a kettő, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre a kettő, vagy ez így normális?

Figyelt kérdés

Az első barátommal az élet kegyetlenségei miatt csak 7 hónapig jártunk. Első látásra szerelem volt mind a kettőnk részéről, állandóan együtt voltunk, és a szexet is vele tapasztaltam meg először. Amikor ránéztem, elgyengültem, és mindig éreztem a pillangókat a hasamban, egyszerűen kegyetlenül szerelmes voltam, ő is romantikus volt, így az egész kapcsolat egy nagy rózsaszín felhő volt, és a szex is inkább lassú, romantikus szeretkezés.

A mostani barátommal más a tészta. Konkrétan megmentette az életemet, fizikálisan, és mentálisan is, és elég filmdrámabeli jelenetsorozat, ahogy összejöttünk. Neki én vagyok az első komoly kapcsolata, eddig inkább csak egy éjszakás kalandjai voltak, meg egy 2 hónapig tartó járás, ami inkább szexkapcsolat volt. Nagyon szeret engem, tudom. Amikor ránézek, mindig elgyengülök, és a pillangó is jönnek, bár kevesebb intenzitással, és állandóan hozzábújnék, viszont a szex vele olyan, hogy... hű. Kijön belőlem az állat. a 18 alkalomból még csak egyszer szeretkeztünk csak, a többi dugás volt. Ez normális? Konkrétan minden mozdulatára gerjedek. :D



2014. jún. 9. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális, nálunk is ilyen van.
2014. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző kapcsolatodban a romantika dominált,ebben meg a szenvedély.Ez ilyen,nincs az ember életében két egyforma szerelem.Így nyilván a szex sem ugyanolyan.Ez abszolút normális,ha emellett minden rendben van köztetek.
2014. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!