Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SZÜLŐK! Ti elengednétek 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZÜLŐK! Ti elengednétek 18 éves lányotokat a barátjával és a fiú pár barátjával 4 napra, Ausztriába?

Figyelt kérdés

A fiút még nem ismerem(nem 1 városban laknak),a lányomban megbízok...

Mi lenne a helyes döntés?

(elvégre már 18.. de mégis!)



2014. jún. 9. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
hogyha megakarják tenni az együttlétet úgyis megteszik, már 18 szerintem sokat nem tehetsz, pontosabban de, ismerd meg a fiút és aztán gondolkozz.
2014. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt szívvel csak akkor, ha nem "tegnap" jöttek össze és a pár barát nem fiúbandát takar. Valamint az se mindegy, hogy mivel mennek. Vonat, autó? Ha kocsi, akkor ki vezet? Mióta van jogsija? Mennyire felelősségteljes (öv, ivás)...


Persze konkrétan már nem tilthatnám, legfeljebb, ha én adom a pénzt, de azért ezeket a dolgokat a lányom fejébe verném, hogy mérlegeljen, gondolja át még egyszer.

2014. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg a srácot valamilyen úton módon. Attól hátha megnyugodnál Te is. Vagy ha pedig suttyó akkor mondd el a lányodnak a kételyeidet. Tiltani szerintem nem túl okos dolog főleg, hogy már elmúlt 18. Akkor saját magadról formálsz negatív képet a lányodban mert nagy valószínűséggel úgyis azt venné észre, hogy "anya a gonosz mert nem enged" és nem azt, hogy anya csak óvni próbál. Amúgy meg mivel "nagy lány" már ezért úgy érezheti, hogy ő úgyis jobban tudja mi a jó neki mint bárki más.
2014. jún. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

[link]


Úgy, hogy nem ismerem a fiút? Kizárt. Főleg ha olyan fiatal mint a lányod. Nagyon kevés az olyan fiatal fiú, aki normálisan vezet, főleg ha egy lány ül mellette. Másrészt előbb veletek kellene töltenie jó pár napot. Ebédelni, vacsorázni, elmentek közösen pár helyre. Hiába bízol meg a lányodban, a fiúk túlnyomó többsége aljas, elég csak a haveri körömre gondolnom, mikor azt beszélik egymást közt melyik cicát hogy fogják szpatni, döngetni. Sokszor szégyellem is magam helyettük is és előre sajnálom a barátnőiket. A párom is megjárta már sokszor, kifogott már hazudozó erőszakos alakokat.

2014. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Apró kérdés, a másik kocsi miért hajtott be a kereszteződésbe ha elméletileg piros volt a lámpa és még fontosabb, ha már átmegy a piroson miért nem néz körül rendesen? Vagy nem jól mérte fel a távolságot és sebességet esetleg. Mindkét fél hunyó volt itt. Lehet feltenni a kérdést, hogy melyik bűn elkövetése a rosszabb bár felesleges. Nem a sofőröket sajnálom hanem az utasaikat. Ők ugyanis nem voltak képesek a helyzetet kontrollálni, csak a két marha sofőrre hagyatkozhattak.
2014. jún. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem is a felelős keresése miatt linkeltem, hanem mert ebben az esetben is beült két szerencsétlen egy felelőtlen elmebeteg mellé. Meg is haltak...
2014. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyit tegyél hogy megkéred hogy mutassa be a srácot. Szerintem nem lesz ebből semmi baj. Én is utaztam, párommal ennyi idősen de nem lett semmi bajom.
2014. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 10. 10:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vannak együtt? Mennyire beszélsz a lányoddal, mit tudsz a sráctól?

Nekem az első közös nyaralásom a párommal fél év után volt, 18 évesek voltunk, azóta is együtt vagyunk.

Anyuék ismerték ugyan, de az első ott alvás döntését is rám bízták - tudták, hogy rendesen neveltek, s hogy nem csinálok hülyeséget..

Ahogy azóta 3 éves kapcsolatunk igazol, nem is csináltam :)

21/L

2014. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát az lenne a minimum hogy ismerjétek mert így kb olyan mintha egy idegennel engednétek el
2014. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!