Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm, már évek óta jár egy fiúval, bár a kapcsolatuk nagyon viharos volt, megcsalásokkal, szakításokkal fűszerezve. Távkapcsolatban vannak, néhány hónapja szakítottak, majd kibékültek és együtt vannak "csak titokban". De szeretik egymást, amikor együtt vannak nagyon jól elvannak és minden. Viszont egy másik barátnőm mesélte, aki egy városban lakik a fiúval, és egy egyetemre járnak, hogy a fiúnak mekkora híre van az egyetemen, és h mekkora csajozó és milyen házibulikat szoktak rendezni, és mikor együtt voltak is folyamatosan csalta a barátnőjét. Nos, ebből nem tudom mennyi igaz, és nem tudom h elmondjam a barátnőmnek? Már napok óta ezen jár az eszem, nem tudom mit csináljak. És az a helyzet, h a fiú nagyon féltékeny volt amíg együtt voltak, olyan szinten, hogy megtiltotta neki h bulizni menjen és mindenről be kellett számoljon, (mi egy másik városban járunk egyetemre) és ha ezalatt ő ezeket csinálta... Most már nem tudom mit higgyek, hogy tudnám kideríteni, hogy igaz-e? Ti mit tennétek a helyemben?
2014. jún. 10. 00:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj neki!
2014. jún. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy először a fiúval beszélnék, de a másik barátnőmet sem akarom bajba keverni, aki elmondta nekem...
2014. jún. 10. 00:41
 3/16 A kérdező kommentje:
És ha nem igaz?
2014. jún. 10. 00:42
 4/16 anonim ***** válasza:

tuti lepontoznak, de általános tapasztalat, hogy sose foglalkozz más dolgával, mert te leszel mindenért a hibás.

Ő bajuk. Oldják meg... lehet a kiskori mesékben nem ezt hallottad, de mindig csak a saját dolgaiddal foglalkozz, főleg ebben az országban... a legnagyobb jóindulatot is képesek kifordítani. most a koncerten majdnem elvertek mert a csávó el akarta verni a pultoslányt, én meg megpróbáltam lebeszélni a tervéről... na ennyit bocsi a rizsáért.

2014. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én ezt értem, és nem is foglalkoznék vele, ha nem a legjobb barátnőmről lenne szó. nem akarom h ilyen szinten kihasználják. és ma is egész nap azt hallhattam, h a fiúról áradozik, én meg tereltem a témát...
2014. jún. 10. 00:45
 6/16 anonim ***** válasza:

értem amit írsz, de akkor se folyj bele.

ha a lánnyal beszélsz elrontod a jókedvét, ha a fiúval ki fog golyózni a barátnőd mellől.

és a fiú miatt te jársz rosszul mindkét esetben.

majd aminek ki kell derülni kiderül, aminek nem kell az nem.

boldog a barátnőd, miért akarod ettől megfosztani?

2014. jún. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hmm.. talán igazad van.
2014. jún. 10. 00:57
 8/16 anonim ***** válasza:
tudom hogy az emberi jóérzés mást diktál, de én már megtanultam hogy tilos buzgólkodni. mindig rosszul jár az ember... persze ez csak az én véleményem (tapasztalatom).
2014. jún. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi, hogy megosztottad velem, egyelőre még gondolkodok:)
2014. jún. 10. 01:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el!Inkább a pasinak falazol??
2014. jún. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!