Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak számára vonzó ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak számára vonzó ha egy nő így viselkedik?

Figyelt kérdés
Kényesen beszél, nagyképű, beképzelt, nagy önbizalma van. Ad az öltözködésre. Festett szőke haja van, műkörme, műszempillája van. Szálazott szemödöktetoválása van. Szoláriumba jár.
2014. jún. 10. 11:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

nem azért lepontoznivaló a válasza, mert lerta, hogy neki milyen az ideális nő, hanem azért mert úgy beszél más emberekről, hogy porig kellene őket alázni és tudatosítani bennük, hogy értéktelenek. ez extrém szemét és beteges hozzáállás. szerintem az ilyen ember súlyosan lelki beteg. én sem szeretem az elkényeztetett műnőket, de eszembe sem jutna bántani, alázni őket. ők is emberek, azt csinálnak, amit akarnak, úgy élnek, ahogy akarnak. ha valaki nem vevő rájuk, akkor meg hagyja őket békén és keressen neki való leányt és foglalkozzon vele... egészséges elméjű ember így áll hozzá, nem pedig szándékosan alázza.

meg egyáltalán ki a büdös francok vagytok, hogy azt hiszitek hogy majd ti meghatározzátok más emberek értékét?! max. annyit, hogy NEKTEK mennyit ér. de ezt mindenki telibesz arja, mert senkik sem vagytok.


a nőknek mennyi agya van című beszólásra meg annyit mondok, hogy jelenleg ismerek egy-két olyan hölgyet, aki sok férfitársamat úgy alázná szét intelligencia és ész terén, hogy zokogva ásnák el magukat. sandán gyanítom, hogy ti is ezek közé tartoznátok...:D

2014. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#21:


"mert úgy beszél más emberekről, hogy porig kellene őket alázni és tudatosítani bennük, hogy értéktelenek"

Valamilyen szinten igaza van, nem gondolod? Neki szerinted nem gáz, hogy manapság szinte már csak ezzel a módszerrel lehet az emberektől (jelen esetben a nőktől) kivívni a tiszteletet?


"ez extrém szemét és beteges hozzáállás. az ilyen ember súlyosan lelki beteg"

...s mennyi ilyen szaladgál az utcán. Komolyan, kezdem azt érezni, hogy burokban nőttél fel.


"én sem szeretem az elkényeztetett műnőket, de eszembe sem jutna bántani, alázni őket"

Majd helyetted is megteszik. :) Hány hónap múlva várhatunk szeretett körünkben sírdogálni? :)


"azt hiszitek hogy majd ti meghatározzátok más emberek értékét"

Nagy kérdőjel. Tehát szerinted emberekről (nőkről, férfiakról, bárkiről) csupa jó dolgokat illik írni, mondani, beszélni.


"de ezt mindenki telibesz arja, mert senkik sem vagytok"

Senki létünkre annyira vagyunk valakik, hogy néhány önelégült sunát felhúzzunk GYK-n egy-egy jól sikerült odamondással, s ennyivel mi itt GYK-n tökéletesen megelégszünk. :)


"úgy alázná szét intelligencia és ész terén, hogy zokogva ásnák el magukat"

Ha a szavak kiforgatása, csűrése, csavarása nálad egyenlő az intelligenciával, akkor neked is csak drakulálni tudok.


"sandán gyanítom, hogy ti is ezek közé tartoznátok" vs. "azt hiszitek hogy majd ti meghatározzátok más emberek értékét"

Úgy ám. És a képmutatás is nagyon szép emberi tulajdonság. :D

2014. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Neki szerinted nem gáz, hogy manapság szinte már csak ezzel a módszerrel lehet az emberektől (jelen esetben a nőktől) kivívni a tiszteletet?"


mert mi a büdös francot foglalkoztok azzal, hogy a pirított műnők kit tisztelnek? :D szerintem megint csak beteges ha ezzel foglalkozik valaki.

engem ha nem tisztel vki, azt sem kezdem el bántani, hanem nincs helye az életemben. mit kell ilyen primitív kőbunkó módjára bonyolítani a dolgokat?


"...s mennyi ilyen szaladgál az utcán. Komolyan, kezdem azt érezni, hogy burokban nőttél fel. "


csak hogy tudd kivel beszélsz: alkoholisták között nőttem fel (apám + apám testvére), akik folyamatosan megvertek, anyám sikeres, jól kereső, tanult nő létére nem hajlandó elhagyni a verekedős lumpen apámat, hanem még el is tartja, emellé minden párkapcsolatom zátonyra futott, ezerszer voltak velem tiszteletlenek nők is és férfiak is, volt, hogy úgy zsarolt egy volt barátnőm, hogy az utcán visított, meg tépte a haját, aztán meg egy házibuliban néhány részeg idióta miatt felgyulladt a ház, és kénytelen voltam kiugrani az emeletről. ez meg csak a 10%-a annak amiket tapasztaltam. szóval mesélj még nekem erről a burokról! :)

attól, hogy sokan betegesek és idióták, még nem az lesz a normális hozzáállás. attól, hogy az emberek elég nagy része korcs, neked minek kell azzá válni? ugyanúgy csak egy alja ember vagy akkor.


"Nagy kérdőjel. Tehát szerinted emberekről (nőkről, férfiakról, bárkiről) csupa jó dolgokat illik írni, mondani, beszélni. "


nem. nyugodtan meglehet a véleményed, el is mondhatod, de ne hidd, hogy ezzel köteles egyetérteni az, akiről beszélsz. magyarul az megint csak egy beteg gondolat, hogy szerinted az egy helyénvaló dolog, ha vki azért aláz egy akármilyen embert, hogy az érezze, hogy ő értéktelen. max. neked értéktelen! nincsen senkinek sem meghatározott értéke, és ha lenne, akkor is úgy sejtem, hogy ne te sorolnád be. :D


"Senki létünkre annyira vagyunk valakik, hogy néhány önelégült sunát felhúzzunk GYK-n egy-egy jól sikerült odamondással, s ennyivel mi itt GYK-n tökéletesen megelégszünk. :) "


inkább azzal elégszel meg, hogy ezt hiszed. az egy más kérdés, hogy mi a valóság.

de az megint csak elég kóros ha neked az okoz elégedettséget, hogy valakit felidegesítesz.


"Ha a szavak kiforgatása, csűrése, csavarása nálad egyenlő az intelligenciával, akkor neked is csak drakulálni tudok. "


semmit nem mondtam, ami erre utalna, hogy nálam ezt jelenti. szóval ez elég silány mondat volt és bárki látja aki elolvassa ezt a diskurzust hogy még értelmetlen is.


"Úgy ám. És a képmutatás is nagyon szép emberi tulajdonság. :D"


én nem mondtam, hogy ti kötelesek vagytok elfogadni, hogy pl. az én szememben értéktelenek vagytok, és hogy az lenne a célom, hogy ti annak érezzétek magatokat. nekem nincsenek ilyen törekvéseim. szóval hiába próbáltad kiforgatni a szavaimat.

2014. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
nekem igen
2014. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hát jól van, #23-as pajtikám. Nekem teljesen mindegy, kiről mit gondolsz, mint ahogy neked is tök nyolc, hogy én mit gondolok. De megegyezhetünk abban, hogy adunk egymásnak félévet. Te hajts egyetlen lányra, akit kiszemeltél magadnak, korrekten, őszintén ismerkedj, fektesd bele az összes energiádat. Addig én felszínes ismertségeket kötök csajokkal, nagyobb részüknek végighazudozom az ismerkedésünket, mindegyiket megfektetem, majd utána "véletlenül" elfelejtem őket felhívni mobilon. Amíg a te egyetlen kísérleted kudarcba fog fulladni, mert mondjuk lepattint a csaj, addig én ez idő alatt meghúzok kb. 10-15 sunát, amiből 8-10 velem akarná leélni az életét. Az elmúlt évek is hasonlóan teltek nálam, és sikeres vagyok a nőknél, nem kell megbecsülni őket. Te meg koncentrálj arra az egyre, és csak reménykedj, hogy nem hajít el a csaj pár hét után, mire te totál belé leszel zúgva. :D
2014. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
te most komolyan azt próbálod reklámozni, hogy szánalmas vagy? :D besz arok.
2014. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!