Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi pénzből 2 ember kényelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi pénzből 2 ember kényelmesen vagy csak átlagosan tud megélni?

Figyelt kérdés
Van 2 ember, a férfi dolgozik a párja tanul. A férfi keres 500e forintot. Van egy nagy saját lakás és kocsi. Mit gondoltok, egy fiatal pár ennyiből kényelmesen megél? Vagy ez még nem jólét? Érdekelne a véleményetek
2014. jún. 10. 14:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Jó.. 170e ből meg lehet élni..autóval házzal...2 főnek odafigyelve
2014. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
meg tud bőven, de miért jó kitartottnak lenni?
2014. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy az 500 ezer nettó vagy bruttó (327 500 nettó), van-e kocsira, házra részlet.
2014. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
nettóból is viszonylag kényelmesen, bár nagyobb beruházásokra nyilván félre kell tenni
2014. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

hihetetlen ez a kérdés.... xD


Kedves kérdező, csak nem vagy talán 12 éves hogy ennyire ne legyél tisztába semmivel. Ha mégis akkor nagyon a pénzre tenyereltél rá.

2014. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"A férfi dolgozik a parja tanul"


Általánosban vagy mar gimnaziumban?

2014. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
magyar vagyok, de az USA-ban születtem, ott éltem 19 éves koromig. Már itt élek Budapesten, és most fogom a páromhoz költözni, annyira nem vagyok tisztában azzal, hogy mennyit keresnek itt az emberek. Nem vagyok anyagias, csak érdekelt, mert hosszútávon nem éltem még itt. Egyetemen tanulok, orvosnak.
2014. jún. 10. 15:42
 28/32 anonim ***** válasza:

Az EU-ban országonként változik. A németeknél nagyjából 1,5x akkora fizetés a jellemző, mint az USA-ban, míg Magyarországon jellemzően ~$700 az átlag, ami mostanság elkezdett $1000 körülre emelkedni. Más szóval M.o.-n fele akkora fizetés az átlag, mint az USA-ban.


Ez a ~$2000-os fizu, ami a párodnak van, itt annyiból ér többet, hogy olcsóbb a kaja, tehát nem megy el hetente $200 erre.

2014. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
"lelakott 40 körüli férfiak, akik végig dolgozták a fél életüket" -- ebből az jön le, hogy az embered nem munkával keresi a pénzt.. és nem is bűnözik... szóval akkor ? nincs kicsit ellentmondás ?
2014. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Egy nagyobb cégnél társtulajdonos, és lehet furcsa, de nem dolgozik napi 12 órát. Na mindegy, köszönöm szépen a normális válaszokat. A kákán is csomót emberek, meg sírjanak magukban, mert valami nincs rendben odabent.
2014. jún. 10. 16:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!