Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi pénzből 2 ember kényelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi pénzből 2 ember kényelmesen vagy csak átlagosan tud megélni?

Figyelt kérdés
Van 2 ember, a férfi dolgozik a párja tanul. A férfi keres 500e forintot. Van egy nagy saját lakás és kocsi. Mit gondoltok, egy fiatal pár ennyiből kényelmesen megél? Vagy ez még nem jólét? Érdekelne a véleményetek
2014. jún. 10. 14:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

én csak azt nem értem , hogy azt irtad ,hogy fiatal pár utána meg 25 korkülönbség , meg ha van nagy autó nagy ház akkor valoszínű az illető eddig is kényelmesen élt és ezután is úgy fog szerintem te egy 14 éves kishülye leány lehetsz az sem tudod , hogy mit beszélsz

puszi

2014. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
45%

" A kákán is csomót emberek, meg sírjanak magukban, mert valami nincs rendben odabent."

Ja, ez hétköznapi, és rendben van, hogy 25 év korkülönnség van egy kapcsolatban.. Monjuk, lehet nekem sem jönne rosszul egy tiniribi :)) .

2014. jún. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!