Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben? (félelem)

Figyelt kérdés

Megismertem nemrég egy srácot, egy házibuliban. Nemrég újra találkoztam vele, de már csak kettesben. Nem rég ért véget egy fél éves kapcsolatom, de ez a srác nagyon megfogott. Nagyon jót beszélgetünk, teljesen el tudtunk lazulni kettesben is, és véleményem szerint mind a ketten jól éreztük magunkat. Ám itt a bökkenő: félek a folytatástól, de nem tudom, miért. Talán az exem miatt? Nagyon csúnyán alakult a szakítás, ez lehet az oka a félelmemnek, hogy talán most is ez történne? Annyira bírom a srácot, hogy ezt néha elfelejtem, de aztán megint rám tör ez az érzés. Ha vele vagyok teljesen megfeledkezem erről, de van amikor csak így eszembe jut.

Esetleg volt már valaki hasonló helyzetben? Nem tudok zöld ágra vergődni, mert nagggyon bírom a srácot és többet is el tudnék vele képzelni annál, mint ami most van, de valami félelem van bennem, ami nem tudom honnan jött. (Az előző barátom volt az első. Ő lenne a második.)



2014. jún. 10. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
nem a csalódástól félsz? viszont válassz egyedül akarsz lenni vagy boldog akarsz lenni az új sráccal? :)
2014. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a csalódástól. Szeretnék vele boldog lenni, csak néha valami félelem az agyam hátuljában megjelenik, és sajnos nem tudom miért. De nagyon szeretnék vele lenni :)
2014. jún. 10. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:

az a női megérzés, ne hallgass rá, nekem nincs olyanom és jól megvagyok nélküle :D

#1-es voltam

2014. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!