Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ciki hogyha egy lányt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saruon12 kérdése:

Az ciki hogyha egy lányt a neten ismertem meg?

Figyelt kérdés
Véletlen ismerkedtünk nem pár keresőn se semmin hanem egyik haverommal beszéltem és be hívta őt a konfiba skype-on és úgy meg ismertem 14éves vagyok.Ő meg 13. 1 Hét múlva lesz ő is 14.Cigi ez?
2014. jún. 10. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
alvás mindjárt 8 óra megy amese
2014. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki, miért lenne az?
2014. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen (cigi)!:D
2014. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én baromi sok embert ismerek a netről, lányokat fiúkat, nőket, férfiakat, anyákat, apákat és onnan ismerem a legjobb barátomat is :) persze nem csak ott tartom velük a kapcsolatot de ott ismertem meg őket
2014. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem nem ,nem cigi :-D
2014. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én azt vettem észre, hogy a netes ismerkedést a buta, magamutogató, beképzelt, egoista tini csitrik szokták cikinek tartani, persze az nem ciki, hogy ott élik az életüket egész nap és mutogatják a csöcsöket, szaros seggüket
2014. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki... Én az egyik legjobb barátomat, és a férjemet is neten ismertem meg:)
2014. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jól van ciki helyett cigit írtam :D.Amúgy meg ilyen fiatalon sztem ciki hogy ott ismertem meg.1.válaszolónak nem értem a kommentjét.
2014. jún. 11. 14:35
 9/12 anonim ***** válasza:
gyengébbek kedvéért: egyes kb azért írta ezt, mert nem hiszi, hogy komoly a kérdés. Ha jól gondolom:)
2014. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát mi nálunk ez ténleg egy kicsit ciki azért is mert én Kozármislenybe lakom Baranya megyében ő meg Pesten.Ezért is ciki.Meg a haverokkal meg is beszéltük hogy nem keresünk magunknak neten csajt de én nem is kerestem egyszer csak jött azt szerelem.Eleve nem értem én se ezeket a pár keresőket.
2014. jún. 11. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!