Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki a probléma, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a probléma, de nagyon gátlásos vagyok a párom előtt. Hogyan javíthatnék ezen?

Figyelt kérdés
A legnagyobb baj, hogy wc-re sem merek menni ha együtt vagyunk. Eddig 2 napnál tovább nem voltunk együtt, de csak mert én úgy alakítottam, hogy ne is legyünk. Mert hát 2 napnál tovább ugye nem igazán bírom wc nélkül... :) Most fogunk először közösen nyaralni hosszabb ideig, előre rettegek tőle. Tudom, hogy nektek ez valószínűleg normális dolog, de nekem borzasztó érzés, és nem tudok vele mit kezdeni. Bármilyen tanácsot elfogadok. Fél éve vagyunk együtt, és 26 évesek vagyunk.
2014. jún. 9. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Abszolút megértelek,én is ilyen voltam a kapcsolatunk elején :) Kiböjtöltem míg elaludt,nem tudtam máshogy wc-re menni :D
2014. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Nekem többször mondták rokonok, ismerősök, hogy egy párkapcsolat, akkor vállik komollyá, ha a felek ''pukizni'' is mernek egymás mellett. :D

Komolyra fordítva én ha a párommal vagyok és akkor kell, azt mondom van egy kis elintézni valóm, pár perc és jövök.

Ezt nem kell szégyelni, ő is jár wc-re és nem pedig kiizadja.

2014. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Megértlek én is ilyen vagyok sajnos, mi már hat éve vagyunk együtt és még mindig nehezen beszélek neki ilyesmiről. Ez a nyaralás viszont tökéletes alkalom lesz arra, hogy hozzászokj és egy kicsit engedj a gátlásosságodból. Ha nagyon nehéz próbálj meg reggel míg alszik, vagy este mikor már elaludt kimenni a wc-re, egy pár napig, és utána már könnyebb lesz, és megszokod. Minden fejben dől el, amíg ideges vagy és erre gondolsz, akkor nem is fogsz felengedni, és hát őszintén akkor gondolj bele, hogyan menne hosszútávon, hogyan segítenél neki egy betegség alatt, vagy ne adj isten hogyan vállalnátok gyereket.
2014. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez nem normális. Próbálj meg nyílni felé,hisz a párod!
2014. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Hát, ezen át kell esned. Azon gondolkozz el, hogy most akkor amíg együtt vagytok mindig szenvedni fogsz? Nincs mese, előbb-utóbb kakálnom fog kelleni...


Azt tudatosítsd magadban, hogy a férfiak nem úgy működnek, mint mi. Hidd el nekem, ezer százalék, hogy olyan magasról tojik rá, h te mit csinálsz a vécén, hogy csak na. Ebből csak mi, nők csinálunk ekkora ügyet.


Megmondom, én mit tennék. Őszintén elmondanám neki. Nincs benne semmi ciki. Ha emiatt hülyének tart, akkor menjen isten hírével. Nem lehet ,,szorulásra" alapozni egykapcsolatot. Képzeld el, ha hülének tart, és hosszú kapcsolat lesz, akkor majd évekig sunyiban fogsz kakilni járni? :D


Szóval, én elmondanám neki: Figyelj, xy. Elég gátlásos vagyok. Most megiszom ezt a kis reggeli kávémat. Megtenné,ód, hoyg hozol nekem valamit a boltból, vagy elmész egy kört sétálni, vagy hangosabbra állítod egy picit a tévét, míg éna mosdóban leszek?


Na, ha ezt nem érti meg, akkor h@lye. :)


Bemennéka klotyóra egy újsággal, olvasgatnék, aztán jöjjön, aminek jönnie kell. HIdd el, jobb lesz a napod :P

2014. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

És mégis mitől félsz, mi újat láthat?

Mindenki kakál, nem tudom ezen mi szégyellnivaló van.


És hidd el, mindenki büdöset kakál.

Párom (ffi) pukizni nm mert előttem sokáig, mert hogy nagyon büdös. Aztán most 3 év után előfordul, hogy kicsusszan neki (hálisten már nem tartogatja) és jééé, tényleg büdös. Mint az enyém. Vagy az anyámé, vagy a macskáé, vagy mint Jennifer Anistoné.


A széklet bent tartása pedig egészségügyi bajokhoz vezet, szóval eszedbe ne jusson direkt bent tartani.

Minél tovább tartod vissza, annál sűrűbb, keményebb lesz, és egy bizonyos szint után akár bélcsavarodáshoz is vezethet.

2014. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Sose értettem ez miért probléma egyeseknek. Megmondod, hogy mindjárt jövök, érteni fogja. Ő is tudja, hogy mindenki kakál...
2014. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Vigyél magaddal egy zsebrádiót és azzal menj a WC-re, elnyomja a hangokat, szagok ellen meg jó a WC illatosító rúd. :-)

Ha már hosszabb ideje együtt lesztek, akkor nem lesz gond, ő is fog WC-re járni.

2014. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként nekem ez azért olyan nagy probléma mert egy jó ideje (vagy két éve) hasmenés szerű székletem van, és nem is éppen halk. Orvosnál voltam, nincs baj, szóval ez így marad....
2014. jún. 9. 14:45
 10/13 A kérdező kommentje:
Neki amúgy nem okoz gondot bejelenteni nekem, hogy épp hova megy. Viszont én nem is hallok semmit olyankor. Fordítva ez nem így lenne.
2014. jún. 9. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!