Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokrol a fiatalokrol akik tomegkozlekedesi eszkozon nyaljak-faljak egymast?

Figyelt kérdés
Engem rettentoen irritalnak, es szivesen nyakonvagnam oket.

2014. jún. 10. 23:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szólj rájuk a zavar. Én már csináltam. Vicces volt. Egész busz vigyorgott ahogy pofáztam nekik. Készülj fel, hogy a csávó arcoskodni fog, de csak vedd lazán. 4esben 1órás út 10percében beleuntam. Nem a látvány hanem a cuppogás. Telóm meg lemerült úgyhogy zene sem volt. Szóval biztos nem fognak utána szeretni, de erre vannak a parkok ahonnan arrébb lehet menni azoknak akiknenk ez nem kóser, de tömegközlekedésen azért legyenek már észnél. Van akit zavar azt kész. Tisztelet is kéne a többieknek és nem egymást seggét nyalni.
2014. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy jó nekik. Ez engem nem tud zavarni, engem viszont a helyükben zavarna, hogy néznek. Akit zavar, annak meg alacsony az ingerküszöbe.
2014. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor elő szoktam venni a farkam, és elkezdem látványosan verni rájuk.
2014. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar. Mi közöm van ahoz, hogy egy párt alkotnak? Úgy fel tud idegesíteni, hogy legszívesebben egy baltát állítanék mind a kettõbe. :D
2014. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Tegyétek,amit a 13. válaszoló ír! Tuti siker.
2014. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Be kéne tiltani, egy puszi, pici csók nem a világ, de a folyamatos élvezkedés és cuppogás iszonyú nagy kulturálatlanság... Egyesek szinte ott mennek el, undorító...

23l

2014. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ahoz kéne egy farok is. :D

14-es voltam.

2014. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17

Használd,amid van! :D *.*

2014. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Azzal semmi bajom, ha egy csók elcsattan mondjuk egy fél órás utazás alatt egyszer. Egészségükre! De amikor már tíz perce nyálpingpongoznak, nagy cuppogás közepette, azt iszonyatos bunkóságnak tartom.
2014. jún. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

engem is zaavrnak..

főleg az, hogy a szüleik nem tanították illemre őket


tulajdonképpen ők a külvilágnak szeretik egymást...

jah persze semmi bajom, ha átölelik egymást váltanak 1 csókot, fogják egymás kezét.. ez még belefér

de a válatanak egy csókot nem az, hogy 10 percig matatnak egymás szájában, vagy hálószobába illő jelenetet tárnak az utazóközönség elé..

(jah nem irigykedem, mielőtt alaki felhozná, köszönöm szépen, megfelelő intimitás van a kapcsolatomban, és tiniként is volt párkapcsolatom amikor akartam)

2014. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!