Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csináljam hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam hogy ne legyek ennyire sz@rul?

Figyelt kérdés
arról van szó hogy volt barátnőmmel már 3 hete szakítottunk. nem voltunk sokat együtt csak olyan 1.5 hónapot viszont elegendő volt hogy belészeressek teljesen :S. szakításnak rajtunk kívül álló okai voltak (nem tudtunk volna találkozni). ez nagyon fájt. 1 hétig teljesen kész voltam. aztán úgy éreztem hogy kész vége sikerült túllépnem, de tegnap megint eszembe jutott és bármire nézek, bármire gondolok, rá tudom visszavezetni és a zokogás határán voltam/vagyok egész nap (első hetet teljesen végigzokogtam). ő volt az első igazi nagy szerelmem és úgy érzem hogy senki mással nem tudnák boldog lenni :(
2010. jan. 30. 15:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
korod?
2010. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy:) biztos igen fiatal is.. ne aggódj gyorsan túl leszel rajta.. azt mondják, hogy az ember fele annyi idő alatt heveri ki a kapcsolatot, amennyi ideig tartott..szóval nincs már sok hátra:)))
2010. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Hát ha az első komoly kapcsolatod volt akkor elhiszem, hogy nehéz tultanni magad ezen, de ha jobban beleondolsz csak 1.5 honap és nem 2 vagy 3 év, szoval ezen könnyen tulteheted magad csak ne gondolj annyit rá, vagy járj el haverokkal többet, foglald el magad csak azért hogy könnyeben elfelejsd!! Ne agodj hamar tulteszed magad rajta, én garantálom!! 19/L
2010. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
igazatok van még csak 16 vagyok de akkor is egyszerűen nem tudok másra gondolni akármire gondolok mindent rá tudok visszavezetni mert van valami ami így hozzá is is kapcsolódik. tess pl ,,ami" (amanda)
2010. jan. 30. 15:54
 5/26 anonim ***** válasza:
Hehe, aranyos vagy. :) Figyelj, én 17 vagyok, 3 évet voltam együtt barátommal fél éve lett vége, de már túltettem magam rajta.. Igaz, hogy mi haragból váltunk el, és elég sok okom volt rá, hogy szakítsak, és hogy könnyebben elfelejtsem.:S De gondolj bele.. 3 év, és még élek, sőt már nem is érdekel. :)
2010. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
a második válaszolónak üzenem,hogy szerintem ez hülyeség:"hogy az ember fele annyi idő alatt heveri ki a kapcsolatát,mint amennyi ideig tartott" legalább is számomra.Az én kérdésem/történetem is hasonló,lehet hogy vki olvasta is.Én 3,5 évig jártam a barátommal és 1,5 éve szakítottunk,és nagyon hiányzik,az érzések nem múltak el és még most is újra folytatnám a kapcsolatot.Neked pedig üzenem,hogy nem igazán tudsz az ellen tenni,hogy ne jusson eszedbe.Próbáld magad lekötni,menj bulizni,lógj a haverokkal,de ez a megoldás is csak addig jó míg elterelik a figyelmed.Idővel csillapodni fog ha szerencséd van(nem úgy mint nekem).Sok sikert!
2010. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
nálam az a gond hogy akármire akár ránézek is mint l ott van ha meglátok egy buszt arról is ő jut eszembe mert szomszéd városban lakik aztán elég sokat buszoztam. meg amiről még nagyon sűrűn eszembe jut az a plüssboci amit kaptam tőle az mindig a szemem elött és amikor nézem az félig jó is meg keserű is mert nézem és nagyon rossz de aztán amikor megfogom az már olyan megnyugtató, meg lehet hogy fura de a kedvenc kis üdítős doboza nálam maradt azt is megtartottam ilyen emléknek meg van egy nagy citrom formájú rágó is azt most nem mondom de az is emlék. hát amúgy tényleg lekötésnek járok azóta kondi, meg amit ezelött is csináltam basszusgitár, vadászkürt. amíg csinálom addig elfelejtem őt de utána megint csak ő jár a fejemben :(
2010. jan. 30. 17:35
 8/26 A kérdező kommentje:
és az utolsó válaszolónak ha nem gond megkérdezhetem hogy veled mi történt?
2010. jan. 30. 17:36
 9/26 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, de édes vagy!

Kevés már az ilyen fiú mostanában...aki szívből szeret.

Ha ez a lány találta ki hogy túl keveset tudtok majd találkozni és ezért szakítottatok, akkor ez a lány tők hülye! (már bocsi) Egy ilyen fiú csak úgy elengedni...

Ha a te ötleted volt, akkor vess magadra. Te tetted, te bajod.

De ha nem azért szakítottatok, mert nem szeretitek egymást, akkor nagy az esélye annak, hogy még szeret. Talán beszélgethetnél vele, elhívhatnád valahova (egyenlőre) csak baráti szándékkal, hogy megbeszéljétek a hetekben történteket.

Ha meg ez nem jön össze, vagy már nem szeret vagy ilyesmi hát akkor tényleg bele kell törödni. Talán elmondhatnád valakinek. Szerintem a legjobb egy lány lenne, akiről biztosan tudod, hogy nem kapna az alkalmon, hogy egy ilyen érzelmes és kedves fiút elcsábítson. De ne fiúval beszélj róla, max. legjobb haverral akiről tudod, hogy megértené és nem gondolna "puhánynak".

Sok szerencsét! Remélem újra összejöttök ^^

egy.érzelgős.lány

2010. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
hát nála az az igazi szerelem még nem alakult az biztos ahoz még idő kellett volna, és az lett volna a gond hogy ezután nagyon kevésszer tudtunk volna találkozni és akkor se sok időre. mondjuk azután mégse úgy alakultak a dolgok tehát tudtuk volna mégis folytatni... ő nem vetette fel ezt a folytatást én meg azért nem vetettem fel mert egyrészt az hogy bennem lenne az hogy mivan ha megint ez lessz?, másrészt meg az hogy ez olyankor felbosszantott és eléggé kijátszott dolognak tünt nekem. :S azt mondta amikor úgy döntöttünk hogy akkor így legyen vége hogyha folytatnánk biztos hogy kialakulna nála is csak hát nincsen rá mód. és hát lett volna... :S ez így mégroszabb. és amúgy igen én eléggé érzékeny vagyok 16 éves srác létemre és én tudok is szeretni de most emiatt romokban érzem magam :S
2010. jan. 30. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!