Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hogy valaki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy valaki annyira féljen a csalódástól, hogy lemond a szerelméről?

Figyelt kérdés

Nem tudtam konkrét kérdést megfogalmazni... Megpróbálom röviden elmondani... Néhány hónapja megismerkedtem egy pasival egy chat oldalon... Számot cseréltünk, 3 hétig minden nap ébredéstől lefekvésig smseztünk, 3 hét után találkoztunk. Mivel elég messze lakunk egymástól megbeszéltük, csak egy éjszaka, semmi több... Azóta gyakorlatilag majd minden hétvégén együtt voltunk hol nála, hol nálam. Időnként még elröffenti hogy nem találkozunk többet, de teljesen olyan a dolog, mintha kapcsolatban lennénk, bár mindig azt hajtogatja nem akar szerelmes lenni, ő csak kedvel engem, nem akar kapcsolatot stb... A probléma az, hogy én sajnos már többet érzek, mint kellene... Gyakorlatilag a valagamat kinyalja mikor együtt vagyunk, úgy viselkedik mint aki halálosan szerelmes... Teljesen mást mond, mint ahogy viselkedik... Több alkalommal volt hogy halál részegen szerelmet vallott, gyereket akart tőlem ( :D ) másnap persze semmire nem emlékezett, vagy csak azt mondta nem emlékszik, mert úgy könnyebb volt... teljesen tökéletes lenne minden, nem volna bajom azzal sem hogy józanul azt mondja csak kedvel, vagy hogy nem vagyunk kapcsolatban, a probléma csak az, hogy rájöttem, hogy azóta is chatelget, smsezget millió nővel... Beindult bennem a sárga szemű szörny... Elolvastam a beszélgetéseit... Hazudik... azt mondja mindenkinek 2 hónapja szingli, az exe kétszer megcsalta ésatöbbi... Ez hazugság... Már nagyon rég nem volt senkije, közösen döntöttek úgy hogy vége, harag nélkül váltak el. A legtöbb csaj lekoccoltatja, de mikor nem koccoltatják le akkor ő nem akar találkozni azt mondja nagyon sok a dolga... Persze ez is hazugság...

Az eltelt hónapok alatt bemutatott már az egész baráti körének, családjának... Ő a múltjáról annyit mondott, hogy van egy fia, 5-6 éves, 4 éve nem látta, nem akar róla beszélni, mert csak felmérgeli magát... A sógorától megtudtam, hogy rosszul bánt a nővel, annak elege lett, elhagyta, mire megbánt mindent, rájött mit veszített, már késő volt, a lány összejött az egyik legjobb barátjával, azóta nem engedik, hogy bármi köze legyen a gyerekhez... A húga, és a legjobb barátja azt mondja, szeret ő engem, csak nagyon bizonytalan, és fél, meg nem szereti az elkötelezettséget... Egy másik barátja egyszerűen kiröhögött, hogy "te azt hitted hogy...!?" Már mondtam neki milliószor, regényhosszú smsekben, hogy ha nem akar semmit, hagyjon, mert én már többet érzek mint kéne, de gyakorlatilag figyelmen kívül hagyta. Azt mondja nem olvassa el a hosszú smseket. Persze tudom hogy elolvassa, volt hogy válaszolt benne lévő dolgokra... Van hogy 2-3 napig nem jelentkezik, de utánna mindig, és reggeltől estig smsezünk... Tegnap megint írt, azt mondta nem találkozunk többet... Megint kértem, gyakorlatilag könyörögtem, hogy ha nem akar találkozni, nem akar semmit, akkor hagyjon élnem az életem, megint azt mondta nem olvasta el az smst. Fogalmam sincs mit kéne tennem... Nem akarom megvárni míg mást választ helyettem... Szeretnék vele lenni... Soha nem voltam még ilyen helyzetben... Nagyon zárkózott, nem beszél. Ha kérdezek egyszerűen eltereli a témát, ha erőltetem veszekedés a vége... Bármilyen őszinte és komoly jótanácsért, véleményért hálás lennék, mert lassan már az őrületbe kerget...


2014. jún. 11. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, majd legközelebb. De minden lehetséges.
2014. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd. Ez egyértelmú számomra. Erregaranciát adok Neked. N
2014. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PearlDiver ***** válasza:
Valószínűleg tényleg szerelmes beléd, de ez édeskevés, csak akkor küzdj érte, ha úgy is el tudod fogadni őt, amilyen most. Mert semmi nem garantálja, hogy meg fog változni.
2014. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is eldobtam egy jó csajt a csalódástól való félelem miatt, kb ugyanígy csak ott nem szex kapcsolat volt hanem meghódítottam és a végén beijedtem :)

21F

2014. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy.. szerintem is szerelmes beléd a maga furcsa módján, vannak ilyen emberek akik valahogy másképp mutatják ki az érzéseiket mint a többség, szerintem ez valamilyen lelki problémára utalhat.. azért gondolom ezt mert én is hasonló vagyok.. sajnos az ilyen emberek nemnagyon változnak. :( bár ki tudja, lehet jóttenne neki, ha egy kicsit féltékeny lenne, hogy érezze mit veszíthet, ha nem vigyáz rád eléggé.
2014. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!