Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondhatom el a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatom el a barátnőmnek, hogy figyeljen jobban a higiéniára?

Figyelt kérdés

Vidéki lány és otthon úgy nőtt fel, hogy spórolnak a vizzel meg mindennel és ezért 2-3 naponta zuhanyzik pl. Tudom vannak országok, ahol ez normális, pl. bizonyos német tartományok.

Lehet én vagyok ilyen kis ficsúr, de én pl. mindennap tusolok mert zavar ha minimális testszagom van vagy ilyesmi. A barátnőm sosem büdös, de sokszor napi 8 óra munka után kissé megizzad, hogyan adhatom finoman a tudtára, hogy legyen picit ápoltabb?

Sokat gondolkoztam ezen de félek nagyon belétaposnék. Családi neveltetés miatt van, nehéz belőle kiölni.


2014. jún. 11. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Nem biztos, hogy a te napi zuhanyzásod higiénikusabb, egészségesebb? Enyhe testszag még izgato is sokunknak.
2014. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mond neki h szeretnél együtt zuhanyozni vele :-)

vagy h te szeretnéd este(bármikor) megmosdatni :-)

2014. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs kellemetlen szaga akkor mi a gond? Mi zavar tulajdonképpen? Ragad a bőre? Ilyen nagy melegekben sem tusol le naponta?
2014. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd át magadhoz és zuhanyozzatok le együtt szex előtt.
2014. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Mondd meg neki oszinten h teged zavar h ilyen undorito baratnod van. Es kerdezd meg h tud-e erre valami megoldast.
2014. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!