Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be a barátnőmnek, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Összevesztünk, alig akar velem szóbaállni...Mostanában elég bunkón viselkedtem vele, megértem hogy betelt a pohár, és nem hiszi, hogy ő kell nekem, és szeretem. Mit tegyek, hogy elhiggye? Hogyan tudnám meggyőzni hogy tényleg szeretem?


21F



2014. jún. 4. 10:46
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot és kérdezd meg ugyan ezt tőle.
2014. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:

miert viselkedtel vele bunkon? mi volt az oka?

amugy:

1 szal virag es elmondod neki hogy szereted nagyon es ne haragudjon rad..

2014. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Azért voltam bunkó, mert sok a stressz a suli és a meló miatt. Emellett úgy érzem hogy már nem annyira jó nő, mint amikor összejöttünk, persze ad magára, meg minden, elhízva sincs, ápolt, de pl. szerintem a feneke jobb volt mikor megismerkedtünk. Ezt szóvá is tettem és ő erre teljesen berágott. És az az érzésem, hogy itt egy szál virág meg egy szerelmi vallomás már nem elég...
2014. jún. 4. 10:53
 4/52 anonim ***** válasza:

"szerintem a feneke jobb volt"

Ja, hát ha a fenekébe lettél szerelmes,nem őbelé, akkor ez elmúlt.

2014. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
De érzem, hogy szeretem, meg ő is engem. Normális a kapcsolatunk, egyedül a fenekével van bajom, hogy nem arra kezd edzeni, hanem inkább a haját festeti be...Már egyszer voltunk külön a télen mert telebeszélte a fejemet hogy nem is szeretem, és úgy is éreztem, de amikor nem láttam egy hónapig akkor nagyon hiányzott, és újra összejöttünk. Azóta nem is voltak köztünk veszekedések, ha tudok, veszek neki valami apróságot, a kedvenc csokiját pl., vagy amiről tudom, hogy szereti. Ez nem elég? Mit kéne még tennem?
2014. jún. 4. 11:00
 6/52 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Keress jobb segget!
2014. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Nem akarok más csajt keresni, nekem ez a lány kell, de nem látombe hogy miért kell szemétségnek venni hogy én őszintén megmondtam hogy gyúrjon a fenekére mert már nem olyan jó...
2014. jún. 4. 11:05
 8/52 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyire bunkóság, ha többek között emiatt otthagyott a fenébe? Igaza van. Nekem is magasabbak az elvárásaim egy férfival szemben, nem csak a segge, de a feje terén is. Ha nem látod be, hogy nem tudsz egy nővel bánni, és fejlődnöd kell érzelmi intelligencia terén, akkor menthetetlen vagy!
2014. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem, hanem tanácsot, hogy hogyan bizonyítsam be neki, hogy szeretem.
2014. jún. 4. 11:09
 10/52 anonim ***** válasza:
Isten mentsen meg mindenkit az ilyen állatoktól, mint a kérdező.
2014. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!