Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszíves!
2014. jún. 11. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
interneten,véletlenül. 21.
2014. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Interneten, társkeresőn. Több mint 4 éve vagyunk együtt, 2,5 éve házasok.


Én 28, a férjem 25 éves.

2014. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

facebook :) méh mindig együtt vagyunk



14/L

2014. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Suli. :)

Szeptemberben kezdtem abban a suliban, ahol ő is tanul. Alapvetően néha-néha összefutottunk volna, mert mindketten érettségi utáni képzésen veszünk részt, és emiatt teremcserék, óracserék stb. miatt többször is összefutottunk volna. Ő már akkor kiszemelt, és mondta a legjobb barátjának, hogy milyen jó csaj vagyok. Én akkor még nem néztem rá úgy, mint pasira, egyébként is volt párom.

De több alkalmunk is volt közvetlenül találkozni egy verseny keretein belül. Együtt készültünk, tovább is jutottunk, így a megyei fordulóra is mehettünk a csapattal. Akkor pedig az utazás során volt alkalmunk más témákról is beszélgetni, nemcsak a versenyről. Akkor már nem voltam együtt a volt párommal, de nem akartam senkit. Se őt, se mást.

De tényleg. Hónapokon keresztül mindenkit lekoptattam, aki bepróbálkozott, mert nem vágytam kapcsolatra. Nagy volt a csalódás, túl kellett tennem magam rajta, össze kellett szednem magam és a legfontosabb, rá kellett jönnöm, hogy mi a fontos számomra egy kapcsolatban. Ő persze próbálkozott nálam, szegényt két alkalommal vissza is utasítottam, majd egyre inkább elkoptak a beszélgetések. Ezt nem is csodáltam, hiszen visszautasítottam. Aztán tavasszal, mikor összeszedtem magam korábbi csalódásomból, rájöttem,hogy micsoda lehetőséget szalasztottam el. Tanácsot kért tőlem nőügyekben, s ekkor bevallottam, mit érzek. Szegényt jól összezavartam, de végül tudta ő is, hogy mit akar. Tudta, érezte, hogy velem boldog lenne, s végül nagy nehezen, de csak egy pár lettünk. :)

19/L

2014. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi egy házibuliban, ahol én tartottam neki a vödröt annyira kész volt a lelkem :D 2012 februárjában, majd 2013 júniusában összejöttünk azóta vagyunk együtt :DDD a mi történetünknél romantikusabb nincs is :D
2014. jún. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!