Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki h vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki h vége?

Figyelt kérdés

6 hónapja egyûtt vagyunk,de màr nem szeretem de ö szeret.. màs sràc nincs képbe.. de màr nem tudok vele nem jó... ha meglàtom akkor tàvolodok töle...

16/L

Vàlaszokat elöre köszönöm. :)


2014. jún. 11. 22:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nincs mese, muszáj őszintének lenni Vele! Hidd el, fordított esetben Te is elvárnád. Egyébként szerintem Ő se hülye, valószínűleg már érzi, hogy valami nincs rendbe köztetek.

Üljetek le és nyugodt körülmények között beszéljétek meg, mondd el neki, hogy elmúltak az érzéseid, nem érzed már ugyanazt, mint korábban és úgy érzed jobb lenne, ha külön folytatnátok. Ennyi, nem kell ezt túlbonyolítani szerintem, vagy kifogásokkal takarózni. Az érzéseiről igazán nem tehet az ember, de szerintem a lényeg, hogy légy őszinte és lényegretörő! Persze, hogy rossz lesz neki az elején, de nem lehetsz vele szánalomból, vagy azért, mert sajnálod.

Ügyesen! :)


21/L

2014. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én 5 évig húztam el egy hasonló kapcsolatot. Nem hazudok, ha azt mondom, hogy elba*tam 5 évet az életemből egy olyan emberre, akit sose szerettem igazán. A végén már undorodtam tőle. Fiatal voltam még én is. (18)

Most olyan valakivel vagyok együtt, akit nagyon szeretek sok-sok éve.

Szerintem: Menjetek nyugodt helyre (te ismered a környezeted) és ott mondd el neki, hogy már nem szereted és szeretnéd, hogy vége legyen a kapcsolatotoknak. Mondd el neki, hogy már kihűltek az érzéseid vagy, hogy már nem érzel iránta szinte semmit sem. Nem akarod megbántani, ezért szeretnéd, ha békében válnátok el. DE nehogy azt mondd neki, hogy maradjatok barátok, mert attól csak rosszabb lesz neki! Csak szenvedni fog... A lényeg, hogy mondd meg, már nem érzel iránta semmit és blabla.. :) Kb. ennyi. Ja és.. Ha lefeküdtetek egymással, akkor nehogy hagyd neki, hogy még utoljára... mert attól is csak rosszabb lesz..

2014. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Elmondanám neki az igazat. Nem halogatnál, annál rosszabb lenne neki. Fordított esetben mit várnál el? Gondolom te is azt, hogy őszintén, elmondja, nem igaz?
2014. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat nagyon sokat segitettek, am nem feküdtünk le :)
2014. jún. 11. 22:55
 15/19 A kérdező kommentje:
13.-ik komentelö igen én is elvàrom h öszintèn mondja el... és ö is elvàrja tölem.. köszi a vâlaszod
2014. jún. 11. 22:57
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha te is így gondolod, nem is értem a kérdésed.
2014. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sajàt magam nem èrtem,baràtok mondjàk h mèg szeretem de èn nem èrzem lehet h egy kis idöre lenne szükségem?
2014. jún. 11. 23:04
 18/19 anonim ***** válasza:
Neked kell érezned, mit, hogy szeretnél. :)
2014. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
hát igen :)
2014. jún. 11. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!