Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy derítsem ki vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki vagy hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17/F vagyok és van egy lány barátom, akibe belezúgtam, de úgy többen is megjegyezték mint ha kivirulnék ha a közelemben van és nem tudom, h neki feltűnt e már vagy csak szimplán friend zone-ban vagyok?

valami tipp, arra h mondjam el neki, h szeretem? facebookon minden nap rengeteget beszélek vele, de ott személytelen lenne leírni és nem venné szerintem komolyan, mert minden egyes elköszönése "szia, puszi :*" és néha ír szíveket is, de személyesen nagyon ritkán kaptam tőle puszit vagy bármit is és így elvesztettem a reményem a facebooktól, h oké h 30.000 üzenet váltásnál tartunk, egy fél milliószor írta, h puszi vagy vmi de a valóságban nem.

Ha következőre találkozunk és úgy kezdem, h Szia, szeretlek, akk nem tudom meg magyarázni rendesen, h mindenért és kicsit tolakodónak érzem.

elég nagy dilemma, nem tudom értelmezni a jeleket és nem vagyok benne biztos h ő is érez netán valamit vagy csak a barátság zónában tengődök.


tudnátok vmi módszert, arra h kiderítsük mennyi az esélyem nála vagy h valamerre lépjünk, mert ez már idegesítő, minden ötletet és véleményt szívesen veszek :)



2014. jún. 5. 22:32
 1/1 anonim válasza:

Van pár dolog ami árulkodik.


De jó tanács: Hagyd a fenébe a Facebookot... komolyan real life üzemmódba kéne kapcsolni.


Ha ki akarod deríteni, hogy tetszik-e akkor figyelj arra, hogy hogy viszonyul hozzád. Nálam például teljesen jellemző a cuki mosolygás, hajjal babrálás, lopva érinteni az emberpalántát.


Ha viszont biztos infót szeretnél akkor hívd el valahova, ami nem randi jellegű, csak olyan két haver elmegy kikapcsolni. És akkor tereld a beszélgetést ebbe az irányba és kérdezd meg. Ennél biztosabb infótnem kapsz majd semilyen jelből vagy szívecskéből vagy bánom is én miből. :)


A lényeg, hogy ha tetszel neki, egy lépéssel előrébb vagy és hajrá!


Ha nem akkor legalább tudod és ha jó barát akkor ez nem fogja befolyásolni a jelenlegi kapcsolatotokat. ( ezt pl tapasztalatból tudom :) )

2014. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!