Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes voltam egy férfiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes voltam egy férfiba, hét év után újra találkoztam vele. Elmondjam neki, h még mindig szoktam rágondolni?

Figyelt kérdés

Nagyon megváltozott. Legszívesebben megöleltem volna, de csak néztük egymást..köszöntünk, majd mentem tovább.

A gond az, h ő nálam 25 évvel idősebb. Egyszerűbb lenne, ha hagynám, h újra lenyugodjanak az érzelmeim.


2014. jún. 12. 02:10
 1/9 anonim ***** válasza:
úristen, hét év..rám is ez vár:(
2014. jún. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjad és ajánlj fel neki egy pásztorórát, ha elég kiábrándító lesz, könnyedén el fogod tudni felejteni!
2014. jún. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A visszautasítás, vagy a pásztoróra? :)
2014. jún. 12. 03:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Azon kattogok, hogy vajon 10 éves korodban zúgtál bele egy 35 éves férfiba vagy 15 évesen egy 40 évesbe vagy 23 évesen egy 48 évesbe (de hát ő már mindjárt 60!). mmmm.


Van esély, hogy megint találkoztok? Azt mondod mentél tovább, tehát ilyen futó találkozás volt?

És hét éve együtt voltatok vagy csak szerelmes voltál belé távolról? Ő tudott róla?

Mondjuk bárhogy is volt, kár vele megosztani, hogy most is gondolsz rá. Hacsak nem vagy még mindig szerelmes és esetleg látsz valami esélyt. De ha múltkor se sikerült, akkor kár belecsavarni magad megint ebbe (kivéve, ha ő akkor a fiatalságod miatt maradt távol).

2014. jún. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pásztoróra, nem a visszautasítás.
2014. jún. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

19-21 éves koromban szinte minden nap találkoztunk, az egyetemen volt tanárom. Ezen a szakon elég kevés az évfolyamok létszáma, szóval egy év után hárman maradtunk...

Nem gondoltam, h tetszhetek neki, de egyszer záráskor mentem haza, és szembe jött a folyosón, el akartam kerülni, ő meg megcsókolt. Innentől kissé elszabadultak a dolgok, úgy döntöttem, h jobb, ha otthagyom az egészet. Dühöngött egy sort, mert úgy volt, h nála szakdolgozom.

(Nem feküdtem le vele)


Azután motoszkált bennem, h csak be kellene fejezni az egyetemet. Szóval másik hasonló szakra felvételiztem, levelezőre.

Hiába a másik szak, sok órám volt abban az épületben, valahogy mégsem találkoztunk. Idén végzek, és most futott belém... Nagyon megöregedett... (mondjuk én is)

2014. jún. 12. 05:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mire jutottál? Hogy döntöttél, mit teszel? Én is hasonló helyzetben vagyok. Szerintem haladj lépésről, lépésre. Nézd meg, hogy nincs-e párja, érdeklődik-e még irántad...aztán a többi meg majd jön később...
2014. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó az illegális amit csinált, a tanár diák cucc :o
2014. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lecsitultam.

Amióta meg tudta, h oda járok, sok lett a véletlen találkozás. a tegnapi vizsgára is többször bejött.

Ez nem jó.

2014. jún. 13. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!