Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne akarjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne akarjon ennyire "dominánskodni" felettem?

Figyelt kérdés

25 éves a srác, és kedves velem meg aranyos tényleg, meg odafigyel rám, de néha vannak olyan megnyilvánulásai, amiket nem tudom, hogy hogyan kezeljek. Sokszor meg akarja mondani, hogy mit csináljak, már többször is konkrétan azt mondta, hogy "Azt csináljad amit én mondok" , meg volt olyan szituáció is, hogy nézegettem valamit a neten és elkezdi, hogy "Te csak ne nézegessél semmitse, majd én azt megmondom neked, hogy te mit nézegethetsz" , és ha visszaszólok, hogy nekem ne akarja megmondani, hogy mit csináljak, akkor elkezd velem vitázni, hogy de igenis majd ő nekem megmondja.


Meg szinte mindig úgy beszél, hogy pl. majd ide elmegyünk, meg oda elmegyünk, nem az hogy ide is elmehetnénk esetleg, ha nekem is van kedvem... :D


Meg eddig néha én találtam ki a közös programjainkat, múltkor meg elkezdi, hogy mostantól ő fogja kitalálni, mert "Nem tetszik nekem ez hogy te gondolkozol helyettem" vagy ilyesmi.


Hogy kell ezt kezelni?


2014. jún. 12. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy semmibe fogod venni a tanácsomat, mert éppen el vagy folyva a kedvességétől és a szerelemtől, de hosszútávon úgy megbánod, ha vele maradsz, mint annak a rendje. Azt képzeled, az ilyen ember javul? Csak még "vérszomjasabb" lesz, ha rászólsz és neked áll feljebb. Képtelen egyenrangú félként kezelni, és úgy látszik nagyon simogatja az egóját, hogy te az esetek többségében tűrsz.


Ne. Hagyd ott. Ha nem bírod, próbálj beszélni vele, de isten lássa lelkemet, nem fog hatni rá.

2014. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Naif_Hazazi ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen. pár nap alatt meguntam azt mondtam neki hogy figyelj csak, én nem vagyok egy bábu amit ide rángathatsz és megmondod mikor mit csinálok/unk. vagy megbeszéljük a dolgokat közösen vagy te jobbra én balra.


Szóval, meg kell neki mondani hogy ez neked nemjó mert ha nemszólsz annyira a fejedre fog nöni hogy lassan már csettinteni fog hogy mikor merre. mond meg neki hogy a barátnöje vagy nem pedig a csicskája és ha továbbra is akarja ezt a kapcsolatot viselkedjen normálisan és fejezze ezt be.

2014. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy kell ezt kezelni?"


Hagyd ott!


20/L

2014. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ezek szerint lenéz engem?
2014. jún. 12. 09:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonaként kezel, max. akkor értem meg azt, hogy ezt tűröd, ha anyagilag nagyon függsz tőle.


Önérzetes nő az ilyen férfit kidobná.

2014. jún. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennel,hosszú távra nem szabad tervezni!Tönkre tesz, semmibe néz, egy senki vagy!Neki meg úgy látom,hogy anyáskodós a stilusa!Mig lehet hagyad ott,bár lehet már megse tudol lépni tőle, mert előveszi az ostort!
2014. jún. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen gáz egy ilyen pasi
2014. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Menekülj! Sajnos ez csak egyre rosszabb lesz...
2014. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ennek a jelenségnek egy ennél enyhébb verzióját is csak szakítással tudtam "kezelni", pedig ezt leszámítva minden más szempontból egy rettentő jó pasi volt.


Ha a párod belátná, hogy ez így nincsen rendben, akkor tudatosan változtathatna rajta, vagy kaphatna terápiás segítséget pszichológustól, aki feltárná a mögöttes okokat, és szembesítené vele.


Akkor viszont nincsen mozgástered, ha ő maga nem látja be, hogy ez így nincsen rendben.


Illetve akkor is van mozgástered: eldöntheted, hogy akarsz-e így élni, vagy nem.

2014. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez egy fa.szkalap. Épeszű ember azt hinné ilyen csak rajzfilmfiguraként létezik vagy filmben. Én már az első ilyen után dobtam volna a búbánatos pi.csába... Miért nem hagytad már ott régen? Megvárod amíg szanaszét ver vagy mi?

23l

2014. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!