Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm veszekedésnél hisztiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm veszekedésnél hisztizni kezdett meg rugdalózni és leverte a gépem az ágyról. Minden adat elveszett róla, munkáim is voltak mennyire normális ha emiatt hetekig neheztelek rá?

Figyelt kérdés

Közli mindig, hogy jó tudja hogy tönkrement nem kell felhozni folyton. Még ki sem panaszkodhatom magam mert nem hagyja. Ráadásul elég komoly munkák, félkész anyagok, weoldalak, tervek, sokminden volt fent rajta, több száz óra szemkifolyatós munkaórányi anyag, letöltött és telepített programok, programcsoportok.


Az én hibám, hogy nem csináltam másolatot mindenről de én mindig vigyáztam gépemre, sosem vertem le sehonnan.

Szóval hogyan kezeljem ezt? Mert nagyon ideges vagyok ezért.


2014. jún. 12. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én nem azért dobnám ki a helyedben, mert tönkretette a géped, hanem azért mert idegbeteg, éretlen ember. Vagy ha mégsem akkor te mondhattál neki nagyon durvákat, hogy ilyet tegyen.
2014. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
vascsővel kettétörném a sípcsontját.
2014. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az életed, a munkaeszközöd, de ahelyett, hogy adatmentésre vinnéd, kitéped a winchesterből a fejet, ez igen valószínű iromány, valami folytatásos teleregényt tervezel?
2014. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát, nem igazán értem, hogy miért ő van kiakadva. És azt sem, hogy miért nem szakítottál vele. Engem minden kiakadásért hisztisnek titulálnak, törés-zúzás nélkül és ki is dobtak a francba. Mondjuk nálunk egyértelmű volt, hogy a gépét jobban szerette nálam. Ha a gépével valami történt volna, már nem írogatnék ide. Egy hülye állattal jártam... Mindenesetre tisztázd vele, hogy más tulajdonát nem szabad megrongálni, mert neki sse esne jól, ha szétszednéd a kedvenc tárgyát és talán megemlíthetnéd, hogyha van pénze szálljon be a költségekbe, a kárt ugyanis ő okozta.
2014. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A kommentjeidből ítélve azért mindketten kicsit könnyen lesztek dühösek. Azt gondoltam az informatikusok mindenre gondolnak. Az egy dolog, hogy vigyázol a gépedre, de bármikor bármi történhet. Akár lopás, akár valami gikszer a géppel... Én is utálom, mikor valaki folyton felhozza, és a szememre veti a hibáimat. Megértem, hogy neked is szar, hogy nem mérgelődhetted ki magad, de vannak olyan helyzetek az életben, amikor nyelni kell, és ez az a helyzet. Persze ha szereted. Ha nem, akkor meg úgyis kivered egyszer a balhét, és kiteszed a szűrét. Ha nem ezért, majd másért.
2014. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!