Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenét csináljak? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel 11 hónapja vagyunk együtt és imádjuk egymást, ő most ballagott, én másfél évvel vagyok idősebb. 20 km-re élünk egymástól, tényleg nem nagy távolság, be is járok hozzá, ő is jön, ahogy az lenni szokott :) Előfordul azonban olyan, mint pl. ma is: nap közben írt sms-t, hogy ő elmegy strandolni az oszt.társaival, így engem nem visz magával. Nem ez az első eset, persze egyáltalán nem is csinálja sokszor, csak rosszul esik, hogy meg se kérdezi, hogy esetleg akarok-e vele menni, vagy valami. A mai sztori pl. hogy 3-kor találkoznak, de egy órával később már én is simán be tudtam volna menni hozzá.


Másik: meghívták egy rendezvényre még 2-3 hete, és akkor se jutott eszébe, hogy elhívjon, és elment egyedül. Rosszul esik, és mondtam is neki előtte, hogy szívesen mennék, meg utána is, hogy kár hogy nem lehettem ott, de csak sajnálkozott, és látom rajta, hogy valamennyire tényleg bántja ilyenkor a dolog, de nem értem miért ilyen, hogy először így dönt, és utána meg bocsánatot kér.


Nem az a baj, hogy a barátaival megy, mert azért vannak, hogy jól érezzék magukat egymás között, csak nekem meg rosszul esik, hogy én meg itthon vagyok hagyva, mármint nem hívott el későbbre sem, és nem lehetek vele, mert más programot választ, és úgy érzem ilyenkor mindig, hogy magamra lettem hagyva, estig nem is hallok felőle, és szomorú vagyok, mert tényleg nagyon szeretem, és nagyon hiányzik, de nem akarok a nyakára nőni. Olyan rossz érzés, hogy ő szórakozik, én meg itthon ülök. Mondta is, hogy sajnálja hogy így alakult, meg hogy nem akarja így csinálni... de mégis megcsinálja, és bánt a dolog.


Nem haragszom rá, mert túlélem, és nem panaszkodhatok, mert tényleg sok időt töltünk együtt, de ezek az apróságok bosszantanak.


Azt is tudom, hogy csinálhatok magamnak másik programot, meg hobbi, meg stb. de annyira hiányzik tényleg, hogy nem tudok másra gondolni. Nagyon szerelmes vagyok :) Valami jó tanácsot szeretnék kérni, ki mit tenne ilyen helyzetben.


(Tudom hogy siránkozós-szánalmas a történetem, de zavar, hogy ilyen vagyok, és szeretnék ezen javítani, ill. eszem ágában sincs vele szakítani ilyen hülyeség miatt, de tényleg tanácsokra lenne szükségem, ki hogyan kezelné az ilyen helyzeteket, mert kezdek kétségbe esni, hogy nem tudok erre kitalálni valami megoldást.)


2014. jún. 12. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
azért egyszer sunyiba elmennék utána!
2014. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ManderleyRe ***** válasza:

Szerintem: beszéld meg vele. Nyisd ki a szád, ha gondod van.

Szerintem jogos, hogy zavar.

2014. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, beszéltem is vele, de valahogy mindig ez van, ugyanez a vége. Meg mondom, nem gyakori ez a dolog, csak tényleg zavar. Nem vele van a baj, hanem én vagyok ilyen túl.. ragaszkodó vagy aggódó vagy nem is tudom..
2014. jún. 12. 18:11
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem nincs veled baj, tök természetes ez az igényed. A helyedben ugyanezt érezném.

Szerintem a barátnőd egy kicsit figyelmetlen, nem elég empatikus. Ebben viszont lehet fejlődni, ha tényleg mindig sajnálja a dolgokat, egyezzetek meg hogy a segítségére leszel abban, hogy felismerje azokat a helyzeteket, amikor több figyelemre lenne szükség. Egy jó párkapcsolatban ez egyáltalán nem ciki, sőt tök nagy dolog.

Hajrá :)

24F

2014. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!