Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi, de van barátnője?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 1 éve tetszik 1 pasi, nagyon rendes, jól el tudunk beszélgetni + néha találkozunk. Nem akarom őket szétszedni, eszem ágában sincs, de nem tudom mi a teendő. Örülnék ha lehetne valami de 1 biztos nem szeretnék rosszat a kapcsolatában. Nagyon ritkán találok olyan pasit aki tényleg kellene ezért nem nagyon szeretnék felejteni de mégis ez lesz a megoldás ?
2014. ápr. 1. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jobban tennéd, igen :)
2014. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Annyi pasi van, akinek nincs barátnője.Minek ragadsz le egynél, aki már foglalt?
2014. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sok van de egyszerűen nem megy akárkivel. Egy hétköznapi elérhető ember nekem unalmas :(
2014. ápr. 1. 23:21
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy egy elérhető unalmas? Csak az izgat, aki foglalt vagy mi?
2014. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem. Valószínűleg rossz tapasztalataim és negativ élményeim vannak. Nekem az tetszik ha én is tehetek valakiért egy kicsit.
2014. ápr. 1. 23:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor próbálkozz más pasiknál, különben honnan tudod hogy mennyit kell küzdeni értük? Amúgy hány éves vagy?
2014. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Á, nem keresem ész nélkül ezt a dolgot. Ha jön jön de nem vagyok ráállva a témára...
2014. ápr. 1. 23:30
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Ez hülyeség... A Szerelemeben légy önző, szarj más véleményére, ha kell légy gusztustalan, veled is ezt tennék fordított esetben. Ha nekem kell valami/valaki azt megszerzem! Úgy ahogy a pénzben nincs barátság és leszarnak embertársaid, úgy a Szerelemben is mind igaz ez! Okádéknak kell lenne a szó szoros értelmében, de így lehetsz boldog csak és ha a fiú is akarja akkor nincs is miről beszélni! Utolsó sorban, mindig a lány/nő DÖNT! Nem mi!
2014. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Részben igaz de nem tudnák élni a gondolattal hogy én csesztem el valaki boldogságát..
2014. ápr. 1. 23:37
 10/16 anonim ***** válasza:
manipulációval elérheted, hogy a dolgok úgy alakuljanak, ahogy neked tetszik.
2014. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!