Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szerettek valakit, mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerettek valakit, mennyi ideig tepertek utána?

Figyelt kérdés
Másfél évig voltunk együtt a barátommal, de az utóbbi időben nagyon sokat hazudozott nekem, ezért a szakítás mellett döntöttem. Ő ezt nem akarja elfogadni, nem hiszi el hogy már nem szeretem, és persze még egy utolsó esélyt akar. Mindenkinek azt beszéli, hogy biztosan kibékülünk, mert ő be fogja bizonyítani, hogy megváltozott. Ezentúl őszinte lesz és normális. Nagyon idegesítő, mikor fogja ezt már abbahagyni? 23/N
2014. jún. 12. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Félénk lánnyal kezdtem, akit jó barátomnak tekintettem és ő is engem, de 1 év volt mire ő is megnyílt egy keveset.
2014. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kicsit határozottabban add a tudtára, h már nem lesz köztetek semmi.

Csóri gyereknek nagyon kellesz, ez még eltart egy darabig, de te mindig állj ki amellett h neked nem kell.

Abbamarad... Azzal meg ne foglalkozz h kinek mit mond.

Legyen több eszed.

23/F

2014. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát az a helyzet hogy ez elég fos egy helyzet.

kidobott a barátnőm, elképesztően megviselt a dolog.. nem részletezem. valahogy visszakönyörögtem magam, 1 hónap után nekem lett elegem és kidobtam, most meg neki rossz. mondom erre sose lesz megoldás???? (ezt 4 év együttlét után, gondolhatod mennyi minden fűz minket már egybe, azóta is beszélünk minden nap pedig tudjuk mindketten hogy nem kéne...)

19f

2014. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem teperek... nem alázom meg magam.


Megváltozik persze.... jó duma. Ha visszafogadod, akkor előbb utóbb ugyanoda fogtok kilyukadni. A hazugok, csalók nem változnak meg.


Engem az exem még fél évig hívogatott. Le kellett cserélnem a kártyámat...

2014. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

értem hogy bosszús vagy, de nem rossz indulatból teszünk ilyet.

de amúgy igazat adok, nem változunk, ahogy a kedves hölgyek se.

2014. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem vagyok bosszús, teljesen nyugodt és boldog vagyok egy olyan férfival, aki megérdemli hogy őszinte legyek hozzá, mert ő is az, nem csap be stb...


Csak nem értem a hazug embereket...miért kell fűt fát ígérni amikor úgysem tartják be...Mégis mi másból fakadhatna a hazudozás ha nem rosszindulatból? És nem, nem kell kímélni...az igazság sokkal jobb.

2014. jún. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!