Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor az exetek szakításkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor az exetek szakításkor durván bunkó lesz, sérteget titeket, és utána beszélni se tudtok vele normálisan, azt hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ilyen esettel van dolgotok, de lehet tapasztalat is van nektek a témában.


Ilyenkor mit lehet tenni? Nagyon bosszantó, ha egy lány átmegy extrém bunkóba, sértegetősbe, hibáztatósba, neked meg úriemberként kell hallgatni őt, de ő már rád nem kíváncsi.


Hogyan kezelitek ezt, és hogy teszitek magatokat túl rajta, hogy ne ezen járjon a gondolatotok és nyugodtak maradjatok?



2014. jún. 8. 22:58
 1/7 Andrea Henrietta ***** válasza:
Hagyjon hidegen, ne is törődj vele. Ne hallgasd meg. Finoman de határozottan fojtsd belé a szót és állj tovább. Ha már nem vagytok együtt semmi sem kötelez arra, hogy végighallgasd a sértegetéseit.
2014. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én úgy, hogy többet nem beszélek vele. Letiltottam minden honnan hagyjon engem békén bunkóskodjon mással.. élőbe meg alap nem állok le vele beszélgetni. Nehéz volt magam túl tenni ezen, hogy 3 év után ezt érdemeltem fél évbe telt mire sikerült. 19/L
2014. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sz**d le a fejét!

Én most készülök válni, de nem érdekel, hogy mit mond a csaj.

2014. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De miért sérteget téged? Te akartál szakítani és ezért bepöccent, mert ő nem akart? Vagy ő szakított veled és pluszban még sértegetett is? Nem értem.
2014. jún. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szakítás után nem beszélek az exeimmel...mi a francnak?


Amúgy meg nem kell tűrni a sértegetést. Ne légy tutyimutyi, te is nyugodtan visszaszólhatsz....viszont ha nem akar veled semmilyen beszélő viszonyt akkor miért futsz utána? Nem igazán értem, bocsi....több infó kéne.

2014. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ő szakított, aztán elkezdett hibáztatni, mintha ő nem tett volna semmi rosszat.


Miért nem szóltam vissza? Nem mentem le a szintjére, és nem lett volna sok értelme. Meg férfiként nem állok le sértegetni egy lányt.

2014. jún. 9. 17:01
 7/7 Elmélkedő válasza:
Miért szakítottatok? Amúgy ismerős a szituáció...
2014. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!