Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek a lányoknak a hozzám hasonló hallgatag, hűvös, mindig szomorú és soha sem nevető fiúk? Nem szoktam beszélgetni senkivel. Beburkolózok és csak szemlélem az osztályban történő eseményeket.

Figyelt kérdés

néha-néha hozzám szólnak elneveztek....nak.

pedig én boldog vagyok.

van olyan lány akinek bejön a viselkedésem?

és van olyan fiú akinek olyan a személyisége mint nekem?


2012. jan. 8. 18:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%
Ki akar egy savanyuuborkaval egyutt lenni?
2012. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
te biztos nem, de lehet, hogy vannak olyanok akik igen.?
2012. jan. 8. 18:41
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább légy vidám és ironikus, de afféle sötét, negatív értelemben, úgy mint én XD
2012. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
:) a válasz a kérdésben van. nevess, meg legyél szociálisabb.
2012. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

azt, hogy kell?

hogyan lehet elsajátítani?

mit kell tennem?


mond el...légysziiiiiiiii.

2012. jan. 8. 18:43
 6/41 anonim ***** válasza:
93%

azért mert amit itt leírtál az kész káosz és nyomor....


néma vagy..

humorod nincs...

rideg....

szomorú, búvalb@szott....


Ha valaki rádnéz azt látja h úristen...ez a szerencsétlen meg ki..él ez még egyáltalán.....


vigyél színt az életedbe szólalja meg, szólj hozzá a dolgokhoz a témákhoz, és szerintem a hajad is borzalmasan nézhet ki, pattanásaid is vannak, és az öltözéked sem egy mai darab.


Szóval irány fodrász, kozmetikus, ruhabolt. elsőre....

2012. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

"mindig szomorú(...)pedig én boldog vagyok"

Hát ez nekem kissé nagyon ellentmondásos. Egyébként a legtöbb lánynak nem, mert szeretnek boldogok, vidámak lenni. És mielőtt erre is jönne a miért: azért mert jó érzés.

2012. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló biztos van, de amúgy tényleg nem kell senkinek olyan akivel egyszerűen nem lehet mit csinálni, oké lehet te igy vagy boldog, de más lehet nem lenne melletted. Most ha csendes-visszahúzódó vagy igy nem lehet veled hülyéskedni és bulizni, pedig az emberek nagyobbik része ezt szereti...

hány éves vagy amugy?

L/18

2012. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
58%
Viccelődj másokon, sőt, nevesd ki őket és különösen a lányokat hecceld különféle hülyeségekkel. Légy olyan beképzelt, amilyen csak tudsz. De ugyanakkor ne bonyolódj bele túlzottan a kisemberek dolgaiba. Nagyon jó hogy eddig sem voltál a társaság középpontja, most jött el az idő hogy megmutasd a világnak ki is vagy, meg kinek is tartod magadat.
2012. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

nincsenek pattanásaim.

jól öltözködöm...nem ezek a mai színes "izék"....normálisan visszafogottan...elvegyülősen.

a hajam hosszú....a vállamig ér, sőt már sokkal hosszabb, de nem vágatom le!!!!

2012. jan. 8. 18:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!