Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves srácok! Ti is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok! Ti is a külföldet választanátok?

Figyelt kérdés
Lassan négy hónapja leszünk együtt ő az első barátom, neki pedig az első normális hosszú kapcsolata. nyáron ki szeretne menni Ausztriába dolgozni, mert neki fontos hogy sokat keressen, szeretne majd a családjának mindent megadni. Házat építeni, jó autót venni stb. Korábban mikor kérdeztem tőle tényleg a munkát választaná helyettem és azt mondta a kettőt nem tudja összeegyeztetni. így is csak egy héten egyszer max kétszer találkozunk mert hétköznap sokáig dolgozik. Néha hétvégén ott alszok nála egy napokat, de nem igazán megyünk el kettesben ide-oda. Tudom, hogy ha elmenne ezek a találkozások még jobban csökkennének és már így is nehéz nekem kivárnom mikor találkozunk újra. Attól félek nem fogom bírni, hogy ő külföldön van és lehet haza se fogják engedni olyan gyakran. Nem akarom elveszíteni, de mi van ha nem fog működni. Tudom, hogy folyton hiányozna és lehet még jobban egyedül érezném magam. Ráadásul elég féltékeny típus vagyok, ő meg szeret flörtölgetni más lányokkal és ki tudja külföldön mi lenne. Ti otthagynátok a barátnőtöket és a munkát választanátok?
2014. jún. 13. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm, de nem választanám a munkát. Itthon is lehet nagyon jól keresni, ha valaki intelligens, kreatív, van önbizalma és nem sematikus a gondolkodásmódja.
2014. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre, az sosem hazudik.
2014. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm, de ha lenne, akkor biztos hogy nem hagynám ott. Jönne ő is XD
2014. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs baratnom, az elozo 4 ev utan dontott ugy, hogy vege.

Ezek utan nem is ragodom a dontesen.

Siman valasztanam, es valasztom is kulfoldet.

Mar szerencsere csak par hetig leszek az orszagban.


22/F

2014. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Heti max 2x találkoztok. Szerintem ez nem igazi kapcsolat köztetek...
2014. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm de ha lenne akkor vinném ki magammal, de ha nem akarna akkor maradnék itthon én is.
2014. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PearlDiver ***** válasza:

Nyáron megyek Ausztriába dolgozni és a barátnőm is jön velem.

Szerintem igyekezz támogatni a terveiben. A féltékenységnek nem sok értelme van, mert ha meg akar csalni, előbb-utóbb úgyis megteszi, akár féltékenykedsz, akár nem. Ha viszont hűséges, akkor csak rontasz vele a helyzeten.

Engedd el dolgozni, és ha ezt túléli a kapcsolat, az megerősítés lesz számotokra. Ha még nem, akkor nem is ő való neked.

24F

2014. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!