Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon tanácstalan vagyok, nagyon rosszul érzem magam, nem látom a kiutat? Adjatok tanácsot. Kérlek.

Figyelt kérdés

6 évig jártam egy fiúval, akivel 1 évig együtt is laktunk. Ahol éltünk(+70kmre is ugyanez a helyzet), sajnos rettentő kevés a munkalehetőség, és hiába kerestem, nem találtam semmit, max 6 órás állást, ami alig fizet és nem tudok fejlődni, karriert építeni.

Ő talált állást, ami vétek lenne ott hagyni.. Nem bírta elviselni,hogy nem tudok egyről a kettőre jutni, de tudta,hogy emiatt nem fogom elhagyni, ezért megjátszotta,hogy megcsalt(leirta egy közös barátunknak, ő mesélte),hogy megutáljam, aztán megkért,hogy költözzek haza+ olyanokat mondott,hogy nem akar velem élni, mert még fiatal(21évesek vagyunk)

Így is tettem,hazaköltöztem, mikor elbúcsúztunk láttam rajta,hogy szomorú és mondta is,hogy szeret. Azután mindenkinek azt mondta,hogy már nem szeret engem és nem is akar velem járni, elkezdett ismerkedni az interneten..én teljesen összetörtem.. De közben ugyanúgy hív telefonon, beszélünk, el akar jönni hozzám pár napra, de közben tagadja,hogy szeret.. Olyanokat irt haveromnak,hogy depis, meg nem akar párokat látni, de velem nem hajlandó erről beszélni..

Egyszer ezt mondja, egyszer azt..Ma pl azt mondta a haverjának,hogy már nem szeret engem, de nem akarja,hogy sírjak.. Tudta,hogy ezt be fogja nekem másolni a haver, lehet azért mondta,hogy inkább próbáljak meg túllépni rajta? Vagy csak a karrieres cucc a hazugság?

Én úgy érzem belehalok ebbe az egészbe, nagyon fáj, testileg és lelkileg kivagyok..

Mit tegyek? Nem tudom,hogy most mikor mond igazat és mikor nem..De én így nem tudok élni.. Ő volt a múltam, a jelenem és a jövőm is..teljesen kilátástalan most minden.


2014. jún. 13. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Már ott sántít a dolog, hogy eljátszotta (vagy nem), hogy megcsalt, csak AZÉRT, hogy hazaköltözz és megutáld, MINDAMELLETT, hogy közben állítólag szeretett téged. Nekem így nem áll össze a kép. Tudom, szeretnéd azt hinni, és a legapróbb dolgokba is belekapaszkodsz annak érdekében, hogy még mindig szeret téged, de sajnos kívülállóként azt kell mondjam, ez nincs így. Minél előbb tudod elfogadni, annál előbb tudsz túllenni ezen, mivel addig csak fájni fog, amíg utána vágyódsz. Nem mondom, hogy nem lesz könnyű túllépni, de muszáj lesz. Ne hidd, hogy nélküle nincs jövőd, ez nincs így, csak előbb talpra kell állnod. Én is éltem már át olyan csalódást, ami után azt hittem, nem tudok talpra állni és annyira fájt, hogy belehalok a szenvedésbe, mégis túléltem és itt vagyok. Neked is sikerülni fog, csak szükséges a család, barátok támogatása, és az, hogy minden kapcsolatot megszakíts vele. Ugyanis ha továbbra is beszéltek és tartjátok a kapcsolatot sosem leszel rajta túl. Nehéz lépés, de meg kell tenni.
2014. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor miért keres engem? Miért akar lejönni hozzám?

Amúgy sajnos érzem,hogy neked van igazad...

2014. jún. 13. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert a kötődés nem múlik el egyik napról a másikra, de ha valóban szeretne, akkor eleve nem akarta volna, hogy elköltözz. Innentől kezdve minden csak duma a részéről, ha mondja is, hogy szeret az max csak az emlékek miatt van, mert vágyik egy megértő társra (ami ugyebár egy teljesen új ismeretségben nem alakul ki egyből), csak nem veled, mivel téged bármikor visszakaphatna, elég lenne csettintenie, még sem teszi. Plusz akkor miért ismerkedne, ha téged akarna? Egy szóval a legjobb az lenne, ha megszakítanád vele a kapcsolatot, innentől kezdve úgyis csak fájdalmat okozna, pláne ha végig kellene nézned, ahogy összejön egy másik csajjal. Inkább jobb, ha nem is tudod, mi zajlik körülötte. Elvégre amit nem tudsz az nem fáj.
2014. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!