Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Az ex barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az ex barátom szeretője vagyok

Figyelt kérdés
A srác már nem úgy szereti a bnőjét ahogy régebben.... ezt az egészet elmondta nekem, de nem értem akkor miért nem szakítanak? Mivel szilveszterkor nekem mindjárt megmondta...és nem gondoltam volna, hogy újra együtt tudunk majd lenni, de kimentünk egyik nap és egy váratlan pillanatban megcsókolt..Azóta már többször találkoztunk suli után, és és nem tudom mi van. Nem akarom még egyszer elveszíteni..De így meg nem helyes amit teszünk. Viszont holnap megyek bulizni ezt ma mondtam neki, és eléggé furcsán fogadta, túl csendes volt és mintha elszomorodott volna, viszont ő meg ma megy a csajához...bár azt mondta, hogy nincs kedve nagyon. Látszódott is rajta. Viszont érdekes mostanában többször hív kicsimnek kedvesemnek...stb. De félek, hogy ez csak egy újabb átverés.17/L

2014. jún. 13. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ássátok el magatokat mindketten lehetőleg jó mélyre.
2014. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi enne, ha túllépnél az ex pasidon és hagynád a fenébe? Remélem a mostani barátnője kicsipkézi az arcod.
2014. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elõttem szólókkal! szànalmas 1 csaj vagy!
2014. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem venném túl komolyan ezt a fiút. Úgy tűnik több vasat is tart egyszerre a tűzben. Ki tudja... Lehet, hogy rajtad és a barátnőjén kívül még ott a Kati, az Eszter és még X lány, amennyire csak az idejéből fut. Én azt mondom, hogy játszik veled és legszívesebben mindkettőtöket hát khm :)
2014. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!