Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, miért is probléma nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért is probléma nektek, ha a pasitok nem akar veletek lefeküdni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2014. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem probléma. Ha neki nem kellek megyek máshoz.
2014. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Hogy miért probléma?

Azért mert imádom a szexet és igénylem hogy jól el legyen látva a bajom :)

2014. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Eleinte még nem baj, nem kell elsietni

De egy idő után már probléma lenne

2014. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Én olyan nővel még nem találkoztam amelyik egészséges, és nem szerette a jó szexet :D Pedig láttam párat elhiheted....
2014. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én még ilyen pasival nem találkoztam, bár olyan volt hogy nagyon fáradt volt a munkája miatt és nem jött össze, de ez nem jelentette azt hogy ő nem kívánt
2014. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ezt a gyökért kérdést...

ha nem akarsz szexelni, vagy ne élj párkapcsolatban, vagy keress aszexuális partnert


ha meg az a bajod, hogy a "barátnőid" nem akartak veled lefeküdni, akkor ne általánosíts, átlag ember nemtől függetlenül ha SZERELMES, akkor kívánja a szexet, nagyon is

2014. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert szeretek szexelni a barátommal és igénylem is. Ha ő ezt sokáig nem adja meg nekem mert Nem akarja akkor mennék máshoz...
2014. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

23:25


hú de fontosak az érzelmek...

2014. jún. 15. 07:21
 10/16 anonim ***** válasza:
23.25-ös vagyok. Figyelj, én nagyon szeretem a párom, de egy kapcsolatot szerintem nem csak a szerelem tart össze, hanem (nálunk legalábbis) az hogy ő a legjobb barátom is, hogy vele önmagam vagyok, és elég nagy szerepe van a szexnek is. Ha egyszer-egyszer nemet mond a szexre az nem gond, van hogy nekem sincs hozzá kedvem és energiám. De ha huzamosabb ideig nem akarja akkor azt gondolnám, hogy már nem kíván és nem akar engem. Viszont úgy érzem, hogy nekem vannak szükségleteim tehát ha tőle nem kapnám meg azt a testiséget akkor bizony máshol keresném. De szerintem ez fordított esetben is így lenne. Csak az valahogy természetesebb, ha a pasinak nagyobb igénye van rá. Fontosak az érzelmek, de egy kapcsolat szerves része a jó szex. De szerencsére szeretjük és borzasztó mód kívánjuk is egymást, szóval bízom benne, hogy nem lesz ilyen gondunk.:)
2014. jún. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!