Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Valaki sos segítse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valaki sos segítsen. Nem tudom mi lenne a helyes döntés!?

Figyelt kérdés

van egy srác.. nagyon régóta beszélgetek vele 2-3 hónapja biztosan.. de csak így fészen..aztán nagyon jól elvagyunk meg ilyenek.. és még annó kérdezte egyszer h nem találkozunk-e..és akkor így még nem ismertem..és hát 27 éves.. és így mondtam neki h mivel nem ismerem meg sok ez 7 év..szerintem még ne találkozzunk.. nem is nagyon izélt.. beszélgettünk tovább egyre tovább egyszer többet.. vele keltem vele feküdtem kb.. és van egy pesti havrom.. aki kicsit több mint barát.. és fent voltam nála.. és hát történt egy két dolog.. és egyik nap nagyon véletlen kicsúszott a számon h hát mással voltam..tök kiakadt meg minden..de megbeszéltük.. és találkoztunk is valamelyik nap.. aztán egyik drága osztálytásram aki állítólag barátnő.. látott minket..én meg elmondtam a srácnak h benéztek minket..erre a srác kérdezte h kivolt meg ilyenek..elmondtam neki.. erre tegnap óta beszélgetnek a csajjal.. és így full szarul esik az h amúgy most találkoznak..amikor úgy volt ma este velem talizik.. és az h osztálytársam és állítólag barátnőm..

mit tegyek? a srácon eddig úgy láttam hogy tetszek neki, sőt mondta is..csak én nem akartam elhívni találkozni, meg semmi ilyen..mert nem hiszem hogy a lány dolga lenne.

Hagyjam most őket? :(


2014. jún. 13. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
"meg sok ez 7 év..szerintem még ne találkozzunk" az a 7 év mindig 7 év marad!!!
2014. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nem mindegy az hgy egy komolyn 27 évesről beszéllünk.. vagy egy kis dinka 27 évesről.. aki kis gyerekes.és nagyon nem komoly,csak amikor muszáj
2014. jún. 13. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiábrándult belőled, így mostmár másnál próbálkozik. Ha menni akar hagyd menni. Ha téged akar akkor úgyis marad. Bízd rá a döntést.
2014. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a taliról már lecsúsztál. 2-3hónap alatt,ha nem tudtatok találkozni, akkor már szerintem késő....
2014. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jézusom ti tényleg 20-on évesek vagytok? :O
2014. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ennyi, szerintem kezdeményezhettél volna. most már lemondott rólad, és keres mást.
2014. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!