Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Döntésképtelen vagyok (lány)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntésképtelen vagyok (lány) help?

Figyelt kérdés

A kiszemetel már találkoztam többször, nagyon aranyos kedves lány. Viszont 5 év van köztünk az én javamra, ezzel nem is lenne baj, mert mind a ketten XX-ben vagyunk már.


Azt érzem hogy ez a lány, egy "félkész" emberke. Kezdve a szülőktől való érzelmi függést (véleményünk, mikor lövésük sincs rólam, nem is találkoztunk), akkor a hezitálást, semlegességet... napi szinten tartjuk a kapcsolatot, de én irkálok állandóan, persze mindig válaszol, és visszakérdez stb... de kicsit játssza a királylányosat.


Nem tudom mit tegyek, közeledik a köv találkozó, ahol meg szeretném neki mondani hogy mi legyen. De lehet inkább el sem megyek... most is 3. napja nem ír. Eldöntöttem nem írok már neki, én azt hiszem kimutattam a tetszésemet elégszer, 1000x érdeklődtem, írtam stb...



2014. jún. 13. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Deédii :)
2014. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Bánj a királynővel szajhaként és a szajhával királynőként. Azzal megfogtad."

Ez most így eszembe jutott egy filmből, nem tudom ez működik-e, de ha gondolod tegyél egy próbát. :)

2014. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te a fiatalabb vagy, vagy az idősebb?
2014. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"5 év van köztünk az én javamra" - ezen mit nem lehet érteni?

a második válasz meg baromság.


---

szerintem várj, ha ennyire nagy a bizonytalanság, akkor mit vársz tőle? várj egy kicsit, meglátod hogyan alakul, de ha ilyen semleges meg kb csak a baj van vele, akkor én mondjuk hagynám a francba.

2014. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Mindössze azt nem lehet érteni rajta, hogy melyikőjük az idősebb.
2014. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A második egyébként szerintem is baromság.
2014. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!