Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy viseljem el, hogy valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem el, hogy valakinek nem voltam jó?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha azt mondták volna, nem vagyok értékes, rossz vagyok. Hogy legyek tul azon, hogy akinél akartam párkapcsolatban nem ütöttem meg a szintet, nem vagyok elég jó neki?

2014. jún. 13. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
meditálj
2014. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress valaki mést akinek jó vagy, fel a fejjel!
2014. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok én is...

tudom hogy nem ő az én párom, hiába tűnt olyan nagyszerűnek. lesz majd aki jobban értékel, fiatalok vagyunk még...

2014. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ohh hát hozzászoksz idővel. Én is egész jól hozzászoktam már, senkinek se vagyok elég jó és már elég rég omlottam tőle össze lelkileg. :D Régen még el is bőgtem magam néha éjszaka, férfi létemre. :O Fel a fejjel, egyedül is király(nő?) vagy ne aggódj! :D
2014. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dettó ugyan ez a szitu.

Én már félig túl vagyok rajta.Gondolj arra,hogy majd úgyis jön olyan,akinek csak te fogsz számítani és akinek csak te fogsz kelleni, mert ÉRTÉKES EMBER VAGY és megérdemled!Addig is szórakozz,érezd jól magad,ismerkedj és csináld azt amitől boldog leszel!

Tudod ahogy mondani szokták :7 milliárd ember él a földön, nehogy már egy elrontsa a napod!

2014. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andrea Henrietta ***** válasza:

Én az elmúlt 6 évben legalább 5ször jártam hasonlóan. Minen esetben végtelenül odáig voltam a pasikért, és kaptam pár elég bunkó visszautasítást is.


Hidd el, tudom mennyire szar érzés, de idővel sikerül majd túllépned rajta. az ilyen helyzet nagyon kétoldalú.

Nekem annó nagyon rosszul esett a tudat hogy a kiszemelt emberkéhez "nem vagyok elég jó", de utólag kiderült, hogy ők sem lettek volna elég jók nekem.

Fogadd el, hogy mindennek oka van. És aki annyira bunkó hogy ezt érezteti is veled ahelyett hogy tenne egy próbát, azt az embert nem neked teremtették.

Hidd el, mikor eljön az ideje, majd a nagy Ő is belép az életedbe, és neki nemcsak hogy elég jó leszel, hanem egyenesen tökéletes.

Én legalábbis pontosan így jártam.

2014. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!