Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szex miért bódítja el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex miért bódítja el a férfiak agyát vagyis miért lesz nekik ez annyira fontos?

Figyelt kérdés
A párommal már több mint 2 éve együtt vagyunk. Mindig nagyon hangoztatja hogy mennyire szeret és ki is mutatja nagyon aranyos módon. De mióta szexuális életet is élünk hirtelrn az annyira fontos lett mindig azt akarja csinálni stb. Párszor azért fura hogy ennyire mániákus lett ebben.
2014. jún. 13. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is mániákus vagyok. Ki ne szeretne szexelni? 22/N
2014. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vágyik rád, ez miért baj?

Ha nem veled akarná, akkor lenne baj. Ez esetben ez normális, és örülnöd kéne, hogy kívánatosnak tart.

2014. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt értem hogy szereti én is szeretem de néha mintha csak tényleg csak az létezne.
2014. jún. 13. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:

és ezzel mi a baj?

Bár van amikor a sima összebújás többet ér.

2014. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. tényleg örülnöm kéne nem pedig mindenben a legrosszabbra gondolnom. Nem tudom mi van velem mostanában.
2014. jún. 13. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Én a többi embert nem értem hogy élvezhet egy ennyire undorító dolgot mint a szex.Rosszul vagyok a gondolatától is.Hozzáteszem farkam van nekem is és undorodom a puncitól.Megyek is hányni.Ja és a barátod egy ösztönlény :D
2014. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért mert a nők nem olyanok általában, mint a férfiak. A két nem -meglepő módon- sok mindenben eltér egymástól.


A férfiak szexuális felingerléséhez elég a puszta látvány. A nőkben ezzel szemben sokkal bonyolultabban támad a vágy általában, például a férfi stílusára, szavaira, viselkedésére.


A férfiak jobban szeretnek szexelni, mert a két nemnek valamelyik közül jobban kell szeretnie szexelni, hogy hajtsa a szexet (=ezáltal a szaporodást, fajfenntartást).

2014. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#6-os, ha nem ironizáltál, nagy az esélye hogy az aszexuális skálának a repulzív részén mozogsz valahol, ami a szexuális orientációt illeti. Ezt tiszteletben is tartom. Kérlek, tartsd te is tiszteletben más emberek libidóját és szexuális orientációját, és csak azért, mert te így vagy drótozva, ne degradálj másokat akik meg másképpen vannak.


A többi előttem válaszolóval egyetértek!

2021. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!