Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek volt olyan hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt olyan hogy azért szakítottatok mert pl a másik nem hívott, nem figyelt rád, nem jött el fontos eseményekre?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat ! :) és még ezen kívül ha esetleg volt hasonló nem törődés akkor írjátok le légyszíves ,köszi ! 20/L

2014. jún. 8. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam totális érdektelenség volt a részéről. Nem keresett csak ha kellett valami, nem írt nem hívott semmi. És mikor kimondtam hogy vége csak annyit mondott hogy a munka amúgy is fontosabb mint én.
2014. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez nem velem történt meg, csak a kiszemeltemmel: amikor lépni akartam, pont akkor jött össze egy másik pasival. Pénteken besétált az életébe, én szombaton léptem volna, de akkor már csók volt. Utólag azt mondta, "mert olyan kisugárzása van".

Csak aztán a pasi nem kérte el a számát, nem foglalkozott vele, igy szerdán már azt mondta a lány "hát érdekes. Most szombatig nem leszek elérhető, kiváncsi vagyok, mi lesz", nem lett, és 2 hét után már azt mondta, hogy "igen, próbálta volna elkérni a számom, de felhúzhatja magát".

Ez persze még erősen ismerkedési fázisban volt, ott még könnyű nemet mondani. A lányzó úgy gondolta, a pasi nem gondolja komolyan

(sajnos nem lett heppi end, mert engem sem fogad el, dehát a jóviszony megmaradt, bizik bennem, és ki tudja a jövőt...)

2014. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Volt olyan srác, akivel randiztam, és lehetetlen volt vele beszélgetni. Okos, intelligens volt, de mintha csak két téma érdekelné, na arról lehetett vele. Én már mindent tudtam róla az első pár randi után, mert így törtem meg a csendet, hogy kérdezgettem. Ő egy kérdést nem tett fel velem kapcsolatban. Egyszerűen egy barátnő kellett neki és ennyi, mindegy volt, hogy ki vagyok. Egyébként valami nem stimmel vele, ezt 100%-ra mondom...
2014. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt: Nem vette komolyan a kapcsolatot. Mindenre és mindenkire volt elég ideje, csak rám az ex barátnőmnek.
2023. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak rám nem.
2023. júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!