Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocak Berci:3 kérdése:

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki márciústól elkezdett udvarolgatni nekem,én meg nagyon megszerettem. Április 23. volt az első csókunk...aztánt ott hagyott és összejött egy másik lánnyal (barátnőm). Mindig azt mondtam hogy elfelejtem meg minden,de nem megy nem tudom kiverni a fejemből minden percben eszembe jutt. Ma ballagott és nagyon fog hiányozni,majd lesz egy tábor és oda jön és ott fogom megint látni,de nem fogom kibírni,hogy ne menjek oda hozzá ha nem felejtem el vagyis nem gondolok rá. Ha tudnátok valahogy segíteni azt nagyon megköszöném. Ha valaki olyan jó fej és "szívorvos" akkor rám írhat privát üzenetbe. :) köszönöm előre is.

L14



2014. jún. 13. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele ezt a dolgot a táborban...a barátnőd meg egy szemét már ne is haragudj
2014. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az idő sok mindent megold...lehet, hogy kell még pár hónap, de hidd el, néhány év múlva már csak egy emlék lesz...járj (másik) barátok közé, és foglald el magad, hogy ne legyen időd gondolkodni rajta...
2014. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!